Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A nemsokára bekövetkező...

A nemsokára bekövetkező nukleáris katasztrófával elmondható, hogy a technológia volt az emberiség veszte?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 28. 08:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
31%

#90 Nem írom a levegőbe, hogy a covid mesterséges, ezer dologgal alá lehet támasztani, pl egy igen nyilvánvalóval, méghozzá azzal, hogy a képzeletbeli denevér helyett, van egy létező virológiai labor, ahol megalkották 2018-ra és ahonnan kiengedték és ezt le lehet követni. De amúgy kinek nem tűnt fel, hogy túl gyanús, ha ennyire

a pofánkba tolják, hogy félj tőle, meg plakát meg minden egyéb?! Leírtam példának okáért pár YGL diákot. Nézd már meg mit művelnek, műveltek az emberekkel, vagy mit kotyogtak el az elmúlt minimum 3 évben! Orbánt be kell mutatni? Putyint be kell mutatni? Angela Merkelről ott az EU parlamentes videó! Folytassam még? Az megvan, hogy új világrendet akarnak? Ott a 2015-ös egyik konferencia, ott van Schwab beszéde, ott a médiában leadott műsor, az EU parlament, Orbán is beszélt már róla... Mennyit fogsz amúgy fel abból, amit írok? Nem az érdekel, hogy "mese", mert nem mese, amit írok, hanem nagyon is valóság. Engem az érdekel, hogy bármi is megmozdult-e a fejedben, bármit is felfogsz-e ezekből a dolgokból. Írd le a saját szavaiddal, hogy mi az, amit megértettél az egészből.

2022. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
66%

"van egy létező virológiai labor, ahol megalkották 2018-ra és ahonnan kiengedték és ezt le lehet követni"

Bizonyíték?

Gyakorlatilag már negyedik vagy ötödik alkalommal játszod el, hogy amikor valamit bizonyítanod kéne, olyan állításokat hozol, amiket önmagukban is bizonyítanod kéne, nem csak a levegőbe beszélni.

Komolyan nem fogod fel, milyen nevetséges ez az erőlködésed, főleg amikor értetlenkedsz hogy hogyhogy nem vesz bárki is komolyan ezt a feltételezések halmozását, amit művelsz?

2022. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
75%

Arról nem is beszélve, hogy közel 60 éve ismert, amit szerinted 4 éve alkottak:

[link]

Szóval nem csak hogy a levegőbe beszélsz, de jó pár hazugságod ilyen játszi könnyedséggel cáfolható is.

Mire jó neked hogy direkt hazug mesékben hiszel, hogy aztán nemlétező háttérhatalmi mumusoktól retteghetsz?

Na mindegy, gyakorlatilag minden téren meg lett cáfolva a mondandód, ennyi elég is volt belőled. További minden jót a rettegéshez!

2022. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
31%
Figyelj haver, olyan dolgokról, személyekről írtam, amikről, akikről gyanítom most hallottál eőször. Hozzá sem tudsz szólni. Abszolút semmit sem tettél a témához. Azt sem tudod, mi a YGL, nem vagy hajlandó elismerni az EU parlament után sem (!), a konferencia után sem (!), a médiában leadott nagyon értelmes beszélgetős műsor után sem (!), hogy új világrend épül, erre még te próbálsz engem hülyének beállítani és kioktatni? Inkább hiszel egy képzeletbeli denevérben, mint egy létező, lekövethető laborban és még én szövök meséket, meg hazudok? 😄 Egyem meg a szíved. Hát mi lesz veled a következő oltássorozat után, ha már most képtelen vagy bármit is felfogni? Érted, és ilyen 4x oltott agyhalottra pazaroltam az időmet... Atyavilág.. Minden jót.
2022. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Igazából szerintem végül az lesz majd az emberiség veszte egy bizonyos értelemben, azonban még nem tartunk itt.
2022. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!