Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A nemsokára bekövetkező...

A nemsokára bekövetkező nukleáris katasztrófával elmondható, hogy a technológia volt az emberiség veszte?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 28. 08:25
 81/95 anonim ***** válasza:
66%

Ez még mindig csak wishful thinking. Semmi bizonyítékod nincs, szimplán el akarod hinni.

Ha én rossz gyerek voltam, az nem bitonyíték hogy a múlt héten én törtem be a sarki vegyesboltba. Te mégis hazug módon ezt próbálod bizonyítékként eladni. Miért? Azt mondtad, több évet töltöttél kutakodással, meg kismillió videót néztél meg cikket olvastál. Hogyhogy mindezek után semmilyen bizonyítékot nem tudsz felmutatni, csak azt tudod mantrázni hogy Bill Gates rossz ember, és ebből önkényesen feltételetni, hogy amihez köze van, az tuti valami összeesküvés?

2022. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
67%
#81 Milyen rossz gyerek? Ember, miről beszélsz? Meddővé tett embereket, egész életében kárt okozott, sokszor eljárt a szája a TED előadásokon is, emberek halálát okozta, Istent játszik feletted és még véded? Ez kb olyan, mintha Fauci-t védenéd. Semmit sem tudsz Gatesről és még engem állítassz be hülyének, mert kutattam utána? Igazad van, nekem is olyan naivnak kellett volna lennem, hogy csupaszív embert lássak egy tömeggyilkosban.
2022. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
66%

Senkit sem védtem egy szóval sem. Bizonyítékot kértem egy konkrét dologra. Mellesleg nem is csak én. De azt kértem, bizonyítsd az állításod, miszerint az event 201 pont a covidra volt valami előzetes teszt. Erre bizonyítek helyett minden ami tőled telt, hogy Bill Gates rossz ember.

Oké, felőlem akár maradhatunk abban is, hogy rossz ember, ettől még ugyanígy semmi nem bizonyítja hogy az event 201 és a covid között bármiféle kapcsolat is lenne.

Komolyan nem fogod fel?

2022. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 A kérdező kommentje:

82


Sokan nem tudnák feldolgozni, hogy egy olyan világban élnek amelyek gonosz emberek irányítanak, ezért a végsőkig tagadni fognak, a saját lelki nyugalmuk érdekében. Az ilyen emberek sajnos nem segítenek egy jobb világ kivívásában, passzív, sőt inkább botlasztó szerepet játszanak.

2022. okt. 31. 12:12
 85/95 anonim ***** válasza:
31%

#83 Konkrétan minden bizonyítja, hogy az Event 201 a covid főpróbája volt, max nem akarod elfogadni. Tényleg nem értem, miért ezen a szaros eseményen rugózol.. Mit tudunk eddig?


- Az elit létezik, a tervük létezik.


- Az egész világ az elit által épült olyanná, amilyen, ők uralják a világot. Átvágnak miket a márkák mű cicaharcán át, a média hírekig mindenhol.


- Gates-é az egész gyógyszeripar, a "covid" vakcinák, a WHO..


- Nem a covid az egyetlen mesterséges vírus. A H1N1 is az volt, Marc Van Ranst még előadást is tartott arról (2019-ben, ha jól emlékszem januárban), hogy hogyan vágta át az embereket vele. A következő pandémia is mesterséges lesz. Harari szavaival élve, a válságos időket ki kell használni, mert ilyenkor az emberek olyan dolgokba is belemennek, amibe normál esetben sosem. Normál esetben senki sem oltatta volna be magát egy náthával egyenlő halálozási rátájú vírusra, pláne nem azzal, amivel. De ők gondoskodtak róla, legfőképp a médián keresztül, hogy félj attól, amitől nem kéne és ezáltal az emberiség méginkább irányíthatóvá vált, pont ez volt a cél.


- Az új világrendről konferenciákat is tartottak, a volt maláj miniszterelnök évekkel ezelőtt figyelmeztette az embereket a most zajló dolgokról.


- 2018-ra már megalkották a covidot.


- Fauci a vuhani laborban és az amerikai adófizetők pénzéből tette fertőzőbbé.


- A vuhani labor dolgozóit elhallgattatták, próbálták elhitetni az emberiséggel, hogy egy képzeletbeli denevér miatt lett világjárvány. Konkrétan a labor egyik dolgozója ki is esett az ablakon, nyilván "véletlenül megcsúszott", oka sem lett volna senkinek eltenni lábalól...


- Ketté bontották az emberiséget, már azzal is, hogy ki fél, ki nem a vírustól, az emberek egymás ellen fordultak, oltott vs oltatlan, normál gondolkodású vs tájékozott ember ("konteós")... Pont azért, mert míg a társadalom szétesik összefogás helyett, addig ők erősödnek és hatalmuk van mindenki felett, míg mi az elittel szemben folyamatosan gyengülünk.


- Schwab YGL diákjai világszerte vezetők és mindegyik az emberek tönkretételén dolgozik, Orbán ugyanúgy, mint Putyin, aki háborúzik, Angela Merkel, akinél még az EU parlamenti videó is bizonyítja, hogy tavaly már elkezdték a magántulajdon eltörlését, illetve elszólta magát, hogy addig nincs vége a járványnak, amíg mindenkit be nem oltanak a világon. Macron, Trudeau, Gates, Zuckerberg stb szintúgy igen nagy mértékben bűnös a történetben, mint ahogy a többszáz másik YGL diák is.


- Schwabnak van egy világ és ember átalakító terve, amit már rég elindított, azóta élesben megy. Ennek okán kellett a covid és a háború is, nameg sok más dolog is, ami vagy megtörtént már, vagy meg fog történni.


- ...


Már ennyi is elég lenne szerintem, hogy összerakd.

Tehát a covid egy színjáték volt és bár közvetlenül a covid laborból való kijutása előtt 1 hónappal csinált Gates és a WEF a Johns Hopkins-sal karöltve egy koronavírus pandémiás szimulációt, szerinted ennek köze sem lehet a covid színjátékhoz? Azt megvan, hogy szándékosan csinálnak mindent ilyen feltűnően? Annyira lebutították az emberiséget, hogy ránk dobtak egy ilyen gyenge vírust, mindenki összeszarta magát és engedelmes kiskutya lett. A félelem erősebb tud lenni, mint a józan ész. Annak a 6,5 millió embernek halálát észre sem vetted volna a 3 év covid alatt, ha a média nem tömi vele a fejed. Évente körülbelül 50+ millió ember hal meg. Követni is lehet, jelenleg 49 milliónál járunk és 117 millióan születtek, csak idén. Ez azt jelenti, hogy a covid 3 éve alatt hozzávetőlegesen 150 millió ember halt meg, amit észre sem vettél, mert senki nem hívta fel rá a figyelmed. Ha csak 100-al számolunk is, született 3 év covid alatt 300 millió ember. Évi 50 millió ember halála nem okoz semmiféle fennakadást a hamvasztóknál, nem állnak halmokban a holttestek, nem dőlnek össze a kórházak, nem terhelődnek le az eü-sök stb. Normál esetben eloszlik a betegek száma többmilliárd kórházban, csakhogy direkt borítottak össze mindent, zártak be kórházakat, hogy úgy tűnjön, mintha a covid olyan gyilkos vírus lenne, meg mindenki haldokolna benne. Érted már miről beszélek? Akkora színjáték részese vagy, hogy észre sem vetted, hogy benne vagy. Ezek után tényleg magyarázni kell, hogy csináltak az egészről egy főpróbát a szemed előtt?


Egyébként majomhimlő pandémiás szimuláció is volt, 2021. márciusában.

(A szimuláció szerint "Brinia” nevű országban jelent meg 2022 május közepén. A vírust mesterségesen állították elő egy biolaborban, amelyet viszont nem őrizték eléggé, és ezáltal egy terrorszervezet hozzájutott a vírushoz, majd bejuttatta azt az országba.)


Közben 2022 májusában valóban terjedni kezdett a majomhimlő a világban és amilyen kis "trükkös" ez a pár kretén, megkockáztatom, hogy ez lesz a kövi pandémia és ezt nyilván nem csak a szimulációra alapozom, hanem több dologra is.


Nade térjünk vissza az Event 201-hez. Annyira nyílvánvaló, hogy a covid főpróbája volt, mint a képzeletbeli denevér, meg a létező labor esete. Ha le vagy butítva, akkor foggal körömmel harcolni fogsz ez ellen is, meg engem állítasz be hülyének, de engem már nem érdekel. Sajnos, vagy nem sajnos, nem tudom az agyamat átadni, hogy lásd mindazt, amit én. Viszont értékes perceket veszel el a maradék kis életemből és másoktól veszed el a lehetőséget a tájékozódásra, mert rád kell pazarolnom az energiát, ahelyett, hogy értelmes beszélgetést folytathatnék valakivel, akinek tényleg igazi kérdései vannak a dolog kapcsán. Úgy látom, hiába próbálom építgetni benned a helyzetet, inkább egy mára jelentéktelen eseményről akarsz beszélgetni a sok jelentős dolog között. Ha érdekel az Event vagy bármi más egyéb, hajrá, csinálj te is kutatást róla, de gyorsan, amíg még van hol laknod, meg nem dőlt össze teljesen a világ. Ki a fszt érdekli amúgy az Event 3 év elteltével? Lószar a többi dologhoz képest. Nem vagyok senki szolgája, hogy szájbarágósan magyarázzak el mindent, centiről centire. Tudod, nekem is van életem, családom, akiket hagyagolok mások felvilágosítása miatt. Sokszor a saját életemet félre tettem, teszem, hogy megelőzzük ezt a szart. Más meg annyira sem képes, hogy pár dolognak utána nézzen saját magától, vagy használja a fejét és még az ilyen alakok oktatnak ki, hogy naiv vagyok, meg hülye konteós. Én nem ma jöttem le a falvédőről, hogy a világ vezetői sosem voltak jó emberek. De ennek okán hatalmas nagy gyűlölet, bosszúvágy és tettvágy van bennem. Egyedül viszont nem tudok legyőzni egy globális problémát. Nyilván szeretném megelőzni, hogy a családom és még további többmilliárd ember meghaljon, köztük akár te és a családod. Illetve gondolom te sem akarnál olyan életet, hogy megszűnjön az általad ismert világ, totális kontroll alá kerülj minden szempontból és semmilyen szinten ne legyél már önmagad. Csak ennyire komoly a kibszott helyzet! Annyira egyértelműen és a szemed előtt zajlik minden, hogy arra szavak nincsenek. Ugye te sem hiszed el pl, hogy Putyin 8 hónapja a nácikat írtja Ukrajnából és az elcseszett szankciók miatt dől be a gazdaság, meg mennek az árak a végtelenbe, mikor pont a világ globális átalakításán dolgoznak? Zelenszkij pár éve még komikus volt, a saját pucér fszával zongorázott egy tehetségkutató (?!) műsorban, meg női ruhában táncikált, most meg zöld háttér van mögötte, mint ahogy a filmeket csinálják. Demens Biden bácsiról meg nem is beszélve, leír róla, hogy szintén csak egy báb és Kamala megy a helyére. Nem a covid miatt, nem a megbetegdések miatt volt gazdasági válság, hanem azért, mert bezáratták a munkahelyeket, boltokat, rengetegen elveszítették a munkahelyüket, megélhetésüket a lezárások miatt. Most sem a háború miatt van gazdasági válság, de ha figyeltél volna, még Orbán is elmondta, (asszem áprilisban, de nem akarok hazudni) hogy miért van és hogy hatalmas gazdasági válság elé nézünk. Tehát előre tudta, nyilván, mivel Schwab kutyája. De azt is elkotyogta korábban, hogy 2030-ig nagy átrendeződések lesznek a világban. Ennyire nyíltan zajik, csak figyelni kell rájuk, kiszűrni, mikor kivételesen igazat mondanak. Tényleg nem tűnik fel semmi abból, hogy mekkora színjáték az egész világ? Neked is lett ám volna minimum 3 éved tájékozódni, vagy néha néha felfigyelni arra, ami elhangzik a szájukból. Ha abszolút nem volt semmi gyanús az évek során a covidnál, a háborúnál stb, meg most sem kezded érteni, hogy miről dumálok, akkor vagy rettenetesen le vagy butítva, vagy már hat az oltás. És ez nem vicc! Nincs több variáció! Nem nekem kell bizonyítanom az igazamat, meg az adott dolgokat, hanem neked kéne bizonyítanod, hogy nem vagy totálisan lebutítva és nem lettél agyilag zokni. Bocs, többet nem vagyok hajlandó tenni az ügy érdekében, ha még ezután sem világos a helyzet a fejedben, akkor már nem is lesz. Ha meg sikerült megérteni a lényeget, üdv a klubban barátom, kapsz egy virtuális ölelést, remélem számíthatok rád mások felvilágosításában és a helyzet megelőzésében. Minden jót kívánok!

2022. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
66%

#85

Ez feltételezések egymásra halmozása. Van bármelyikre is bizonyítékod?

Most ennyire nem érted a bizonyíték fogalmát, hogy azt hiszed, eleve nem bizonyított állításokkal bizonyíthatsz egy másik alaptalan állítást, vagy mi van veled?

Hogy valaki YGL tag volt, az automatikusan a világ tönkretételén dolgozik, vagy hogy a koronavírus mesterséges, csak mert te azt mondtad és kész, ez az esti mese kategória. Én bizonyítékot kértem. Ha ennyire nem megy a dolog, vegyél a kezedbe egy értelmező szótárat, és utána ha egyetlen egy dolgot is fel tudsz mutatni majd, ami beleillik a bizonyíték fogalmába, utána majd lesz miről beszélnünk!

2022. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
67%
Okké, ez már a 3-4 oltás hatása lesz. Ennyire hülye nem lehet senki...
2022. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
66%
Ha hülye vagyok azért, mert bizonyítékok helyett nem hiszek el neked bemondásra dolgokat, akkor vállalom, én, és hálistennek az emberiség nagy része is hülye :)
2022. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
0%
#88 A linkek bizonyítékok, minden mást meg a Google segítségével megtalálsz, ha érdekel a téma és egyáltalán megy még valamennyire az értelmezés. Engem ne fárassz tovább, még egy kecskével is értelmesebb beszélgetést lehet folytatni, mint veled. Azért na, aki egy képzeletbeli denevérben hisz egy nagyon is létező, lekövethető laborral szemben, az azért nem semmi. Hozzá sem tudsz szólni továbbra sem, mentegeted Orbánt, meg a többi kretént, akik tönkreteszik az életed. Azért köszi, tökéletesen szemléltetted, hogy egyre jobban butultok el. Ne írj többet légyszíves, számomra borzalmas látni, hogy ezt műveli 3-4 adag Gates oltás.
2022. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
75%

Tehát megint annyi a rekaciód, mikor lebuksz, hogy hazugságokat találsz ki. Gratulálok az értelmi szintedhez...

Konkrétan senkit sem mentegettem, csak rámutattam, hogy az, hogy te csak úgy a levegőbe beszélve leírod, hogy a koronavírus az mesterséges vagy hogy aki valaha YGL tag volt az a világ tönkretételén dolgozik, az így csak mese, nem bizonyíték.

2022. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!