Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A nemsokára bekövetkező...

A nemsokára bekövetkező nukleáris katasztrófával elmondható, hogy a technológia volt az emberiség veszte?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 28. 08:25
 51/95 anonim ***** válasza:
80%

Na, én a magam részéről megnéztem a linkelt videókat. És őszintén, ennek mi értelme volt? Te azt ígérted, tele lesznek bizonyitékokkal, ehelyett azt kapom hogy egy összeesküvéselmélet bizonygatása érdekében feltételezéseket halmoznak egymásra, tényeket magyaráznak félre, félinformációkból vonnak le következtetéseket, és valójában ezek egyikét sem bizonyítják semmivel.

Tehát kérdem én, most troll vagy, aki azt élvezi ha feleslegesen rabolhatja mások idejét; esetleg a videók készítője, amiknek így próbálsz sunyi módon nézettseget szerezni; vagy annyira tudatlan és naiv vagy, akit ilyen gyenge konteókkal, nulla bizonyítékkal is sikerült bepalizni?

Én azt mondom, szégyelld magad! Mindenki jobban járna ha ehelyett valami konstruktív elfoglaltságot találnál, ami talán végre a javára is válik valakinek. Nekem ugyanis csak az időmet raboltad hamis ígéretekkel, köszönöm szépen!

2022. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
25%
#51 Te nem nézed meg, ebben biztos vagyok! Te is csak köpködni tudsz, de egy kukkot sem mondassz arról, amit láttál. Normális ember felfogná, hogy miről van szó és lennének kérdései, nem tartaná hazugságnak, amit látott. És látod, ez a poén az egészben, míg más félti a te szaros kis életedet is, addig te szarsz bele az egészbe. Nekem kéne szégyellni magam? Valóban? Kontejó, az! Amit ott van az orrod, előtt, a bőrödön érzed már az egészet, az eu parlament is arról beszél, lement a médián is egy műsor, már szinte mindenki tudja, hogy szándékosan folyik a világ tönkretétele, mégis kontejó egyesek szemében. Édesistenem... Francnak szántam én rátok egy percet is...
2022. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
80%

Felfogtam, miről van szó, és pont ezért nincsenek kérdéseim. Épp ezért csak értetlenkedem, hogy lehet valaki annyira tájekozatlan és naiv, hogy ilyen semmivel sem bizonyított fantazmagórákat le lehet nyomni a torkán.

De csatlakozom a korábban szólókhoz, ha tudod bizonyitani is a szavaid, kíváncsian várom. Viszont ezek a videók nem bizonyítékok, hiszen eleve az ott elhangzottak nincsenek bebizonyítva.

2022. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
50%

Jajj, arrany maszatfalatkáim - ne veszekedjetek má!


Egyikőtök sem képes kulturáltan közelíteni egy komplex téma megoldása felé. Inkább rakjátok el magatokat néhány hónapra, tanuljatok sokat, és utána próbálkozzatok újra!

2022. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
0%

#53 Te hülyének nézel engem? Nem nézted meg őket, ne kamuzz légyszíves. Elmondjam miről szólnak a videók? (Közben nem nézem vissza, hány videót linkeltem ide, ha valamelyik nincs itt, linkelem, ha kell. ) Ja és szólj, ha kihagytam valami fontosabb témát a videók leírásából, hisz neked tudnod kéne, miről szólnak, ha "megnézted". 😉


A Monopoly elmutogatja, hogy épülnek fel az iparágak, gyönyörűen, szemléltetve elmagyarázza, hogy a világ egy maroknyi ember kezében van, amit le lehet követni. Ha rámész a forrásra, amit a srác külön oda is biggyeszt, akkor magad ellenőrizheted az állításait. Így utána tudsz nézni annak, amiről beszél, kezdve azzal, hogy a Coca Cola és a Pepsi nem rivális márkák, mint ahogy elhitetik velünk, vagy az Event 201 eseménynek, ami koronavírus pandémiás szimuláció volt, konkrétan a covid főpróbája, vagy pl Marc Van Ranst előadására, hogy a H1N1-el hogyan manipulálta és oltatta be az embereket. Ezen kívül még a covid alatti eseményeket lehet látni, hogy nem az egészségünket féltették, illetve finoman próbálja szemléltetni a srác bevágva Schwab, Harari beszédeit, hogy új világrend épül, mi a tervük, a 4.ipari forradalom az embert változtatja meg.. Ha ezt megnézi az ember, szerintem egyértelművé válik, hogy nem a 99,98% túlélési esélyű covidra vannak Gates oltásai (a videóból az is kiderül, hogy kb az egész gyógyszeripar Gates-é, így a vakcinák sőt, még a WHO is, de ez ugyanúgy leellenőrizhető. Érdekes, én utána tudtam nézni, hogy valóban nem hazugság, amit a srác állít).


Az Új norma az új világrendet szemléltetni, ami hasonló lesz, mint a kínai társadalmi kreditrendszer. Van benne egy hosszabb rész arról, hogy a covid alatti békés tüntetőket világszerte szarrá rúgták a rendőrök, bilincsben vitték el, vízágyúval stb taposták el azokat, akik kiálltak a szabadságuk, munkahelyük, megélhetésük elvesztése miatt az utcára. Ebből is gyönyörűen látszik, hogy a korlátozásoknak köze nem volt ahhoz, hogy az emberek életét féltik a vírustól. Tömegek éneklik, hogy "feldughatjátok az új világrendeteket.. ", alakultak szervezetek, amik az egész ellen harcolnak. Míg a magyar ember otthon csücsült a seggén, mert azt mondták, azt tegye, világszerte gyanús lett, hogy valami nem oké az egész coviddal. Egy pillanatra még Orbán is feltűnik benne, hiszen ő is benne van a buliban.


Az új világrendről konferenciákat is tartottak. A 2015-ös "új világrend nemzetközi konferencia", egy 7 órás esemény volt, ennek is utána lehet nézni. A volt maláj miniszterelnök már évekkel ezelőtt figyelmeztetett minket, hogy háború lesz, világkormányt akarnak, meghal többmilliárd ember, mert egyesek úgy akarják.


A médiában leadott műsor ugyanúgy az elit, illetve Schwab tervéről szól, arról, hogy az elit tagjai kiálltak, nem titkolják mi a szándékuk és hangsúlyozzák, hogy ez nem konteó, hanem meg kell hallgatni az elitet, mert nagyonis akarják, hogy beszélgessünk arról, hogy mit takar az, hogy "nem lesz semmid, de boldog leszel". Ott is elhangzik, hogy gyönyörűen be tudják burkolni a tervüket, de ha mögé nézel, te sem akarod majd az egészet.


Az európai parlamenti link megerősíti, hogy Angela Merkel (Schwab YGL (Fiatal Globális Vezetők) diákja, mint Orbán, Putyin, Trudeau, Macron stb) már neki is állt felvásároltatni a házakat és hivatalos parlamenti dokumentumok vannak arról, hogy az a terv, hogy mindent bérelni fogsz. 21-es videó, ha jól emlékszem és cáfolni sem lehet innentől kezdve, hogy a Great Reset elindult.


Az eu képviselő a digitális zöld tanúsítványról beszél, hogy az egész nem szólt másról, mint az emberek rabszolgává tételéről, "kínaisodásáról", oltás és zöld tanúsítvány nélkül még tömegközlekedésre sem ülhetsz, egészségügyi ellátásban sem részesülhetsz.


A nyílt kijelentésnél míly meglepő ki is mondják, hogy a covid szándékosan ránk dobott vírus, szándékos volt az oltott-oltatlan cicaharcra való buzdítás is. Elterelés a közös ellenségekről.

A Global Future meg egy 2012-es kongresszus, könnyedén utána lehet nézni a szervezetnek is a Google segítségével. A cél az, hogy új embert alkossanak, hologram lényekké, kiborgokká alakítják át az emberiséget 2045-re.


Ezeket végignézve áruld már el nekem kérlek, hogy mi a jó büdös franc lenne ebben konteó, meg hazugság? Az, hogy míg én ezeknél ezerszer több videót stb-t megnéztem, te ezeket sem nézed meg? Az meg, hogy én vagyok a naiv.. Haver, nem én hittem el, hogy a covid egy képzeletbeli vuhani denevérből jött, a nagyon is létező vuhani virológiai labor helyett, ahol koronavírusokkal foglalkoztak. Könyörgöm, még magyar cikkek is voltak arról, hogy a laborban 2018-ra a coviddal 96-97%-ban megegyező vírust alkottak (nagyon nehéz rájönni, hogy magát a covidot), a labor dolgozóit elhallgattatták stb. Meg nem én hittem el, hogy egy náthával egyenlő halálozási rátájú vírus miatt ki fog halni az emberiség, ha nem oltatunk be mindenkit minimum 4x. Közben még Angela Merkel is bakizott egy nagyot, mikor 2021 februárjában túl őszinte volt és kijelentette, hogy "közbeszólásomban hangsúlyoztam, hogy a világjárványnak addig nincs vége, amíg a világon minden embert be nem oltottak ". Átverés volt az egész. Érted? Ha valakid meghalt covidban, arról nem az embertársaid, meg nem az oltatlanok tehetnek, de nem is a kitalált denevér. Kizárólag pár kibszott fszfej, akik Istent játszanak felettünk. Amúgy olyan bénán csinálják, hogy mindent lehet tudni előre. Lesz még egy mesterséges pandémia, és ugyanúgy kap az emberiség még pár adagot a génmódosító szurikából. Ha nem oltatod be magad, meghalsz, mert nem jogosulsz majd semmire, egészségügyi ellátásra sem. A gazdaság teljesen összeomlik, elveszíted a házad, minden tulajdonod. Lesz egy kibertámadás, ami leállít mindent. És az egész világban átrendeződések lesznek 2030-ig, amiről még Orbán is beszélt, már a háború előtt. Az egész most létező világ meg fog szűnni. Tehát ilyen finomságok várhatók a kövi években, amit meg kéne előzni.

Ha ezek után még engem állítassz be naivnak, meg hülyének, akkor ezzel engem igazolsz, megerősíted azt, hogy az oltások nem a vírus ellen vannak, hanem génmódosítás. Élő példa leszel rá.

2022. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
66%

"Ezeket végignézve áruld már el nekem kérlek, hogy mi a jó büdös franc lenne ebben konteó, meg hazugság? "

Pont ezek, amiket te is leírtál. Az Event 201 vagy a H1N1 átverés, és a többi. Mert biztos jól hangzik, ha mindenféle összeesküvéseket képzelhetsz mögé, de egyik sincs semmilyen formában bizonyítva, se a linkelt videóidban, se máshol. Például soha senki semmilyen összefüggést nem tudott felmutatni a covid és az Event 201 között. Így ez szimpla hitkérdés, onnantól pedig, hogy hamisan tényként próbálod másokra erőltetni, konteó.

Persze látom te már rég eldöntötted hogy miben akarsz hinni, és ezért van hogy kritika és gondolkodás nélkül azonnal elhiszel bármit, ha az a hitedet látszik alátámasztani. De ettől még egyik állítás sem lesz valós. Ahhoz bizonyítékokra lenne szükség, abból pedig eddig még egyet sem mutattál.

2022. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
#56 Na most akkor írd le szépen, hány "covid elleni" oltást adattál be. 2 oltással még tudják az emberek értelmezni a videókban elhangzó igen komoly dolgokat, szóval 3-4 a tippem, mivel a jelek szerint te már nem tudod. Mennyi az annyi?
2022. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
50%

Értelmeznem sikerült, a probléma továbbra is az elhangzottak alátámasztására szolgáló bizonyítékok teljes hiánya.

Mellesleg mi köze az értelmezésnek az oltásokhoz? Csak nem egy újabb nulla bizonyítékkal megerősített konteóra utalgatsz, valami nem létető összefüggésről az oltottság és az összeesküvéselméletek irányában a kritkus gondolkodás teljes hiánya közt?

2022. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
52%
#58 Hidegen hagy a hadoválásod a semmiről. Hányszor oltattad be magad a mesterséges covid ellen? Őszinte választ várok.
2022. okt. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
50%

Miért? Min változtat hogy ki hányszor oltat? Hirtelen előkerül végre egy bizonyíték hogy az event 201-nek bármi köze is lett volna a covid-19-hez?

Na ugye? Akkor meg miért csak mellébeszélést kapok? Lényegében maradnék is akkor ennél a példánál. Tudsz egyetlen egy bizonyítékot is mutatni az event 201 és a covid kapcsolatára, vagy lezárhatjuk hogy te sem tudsz ilyesmit bizonyítani, csak simán bedőltél egy konteós videónak?

2022. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!