Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A nemsokára bekövetkező...

A nemsokára bekövetkező nukleáris katasztrófával elmondható, hogy a technológia volt az emberiség veszte?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 28. 08:25
 71/95 anonim ***** válasza:
100%

"Az egy próba volt, hogy imitálták, mit fognak csinálni velük élesben"

Akkor a több éves kutatásod után milyen bizonyitékokat találtál, amik bizonyítják például ezt a kijelentésed?

2022. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
100%
#71 Mondjuk az, hogy felkerestem az adott oldalt, megnéztem az eseményről készült videót, megnéztem kik voltak a partnerek, miről szólt stb. Tényleg nem értem, miért pont az Event a téma pl a covid helyett?! 😄
2022. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk az, hogy felkerestem az adott oldalt, megnéztem az eseményről készült videót, megnéztem kik voltak a partnerek, miről szólt stb"

Igen, és? Ezek közül mégis melyik, és mitől számít bizonyítéknak szerinted?

2022. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
100%
#73 Számodra nyilván semmi, ha Gates és társai szerinted jó emberek és meg akarták menteni az emberiséget a covidtól. Erről beszélek. Amíg nem áll át az agyad, addig foggal körömmel harcolni fogsz minden ellen, amit felhozok és engem próbálsz hülyének beállítani.
2022. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
75%
Látod, ez a lényeg. Te elkönyvelted magadban, hogy Gates valami rossz ember, és emiatt automatikusan előfeltételezed, hogy ha valahol feltűnik a neve, akkor ott valami sunyi háttérhatalmi összeesküvés áll a háttérben. De ez nem bizonyíték, ez az úgynevezett wishful thinking. És lehet hogy te ezzel meggyőzöd saját magad, de bárki másnak, aki nem csak úgy elhisz dolgokat, ez konkrétan semmi.
2022. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 A kérdező kommentje:

70


De ezt te személyesen megmérted vagy a “jól dokumentált” forrásaidra hivatkozol?


Látod, csak azt akartam bemutatni, hogy az a fajta bizonyíték amit te kérsz nem létezik mivel abszurd. Valamilyen szinten minden bizonyíték azon alapul, hogy megbízol hitelességében, hiszel hitelességében!

2022. okt. 31. 10:47
 77/95 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván minden bizonyítéknak alapja, hogy elfogadod-e a hitelességét. De épp ezért számít, hogy mi ad neki hitelt.

Többszörösen visszaigazolt tudományos tanulmány azért igencsak a hitelesség magas foka. Az, hogy valaki beszélt róla egy videóban, az meg igencsak az alja. Annál lejebb kb már csak a "Józsi bá mondta a kocsmában" van.

2022. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 A kérdező kommentje:

77


A világot nem a tudomány irányítja így egy háttérhatalmi összeesküvésre tudományos publikációt ne várj mert rossz helyen keresgélsz.

Meg ha van összeesküvés akkor értelemszerűen nem is publikálhatnak semmit összeesküvésekről, max azt lejárató publikációkat!


Tehát egy összeesküvés lebuktatásához rossz kiindulópont a tudomány.

2022. okt. 31. 11:14
 79/95 anonim ***** válasza:
75%

Eleve nincs közös irányítása a világnak. Egyéni érdekek és érdekszférák ezreinek, ha nem millióinak együttese iranyítja a világot. Illetve inkább formálja, hiszen az irányítás előfeltételezne valami közös irányt, ilyesmi pedig az emberiség történelmében sosem létezett.

Egyébként pedig az egyes összeesküvések gyakran érintenek olyan tényeket, amik nagyon is vizsgálhatóak tudományos szempontból. Például akikor mindenféle népirtós, génmanipulációs konteót akar belelátni az oltásba, és hasonlók. Ezek olyan tudományosan nonszensz kijelentések, hogy aki minimális ismeretekkel is rendelkezik a témában, egyből levágja hogy a másik már megint valami hamis, áltudományos marhaságot vett komolyan, és egyből minimálisra is ugrik innentől a mondandójának a hitelessége.

2022. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
67%
#75 Mivel vettem a fáradtságot, hogy utána nézzek Gates élettörténeténetének, hogy nőtt fel, hogy lett az, aki, mit mondtak róla a közvetlen közelében dolgozók, a család barátai, miket mondott, miket tett, mihez van köze, mik vannak a kezében, mit irányít, milyen álszentül nyilatkozott a vakcináiról is, milyen bénán játsza a szent és jóakaró embert, kutattam még az apja szervezetének háttérsztorijairól, a kenyai nők Gates-ék általi meddővé tételéről, nem fogom magam álltatni, hogy jó ember. Te meg a jelek szerint lószart se tudsz róla és ha leírom a nevét neked már az is konteó. Akkor miről beszélünk? Ki ismeri jobban Gates életét, meg dolgait, te vagy én? Ki tudhatja jobban, hogy milyen ember valójában? Na azt ne mondd, hogy te.
2022. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!