Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A nemsokára bekövetkező...

A nemsokára bekövetkező nukleáris katasztrófával elmondható, hogy a technológia volt az emberiség veszte?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 28. 08:25
 31/95 anonim ***** válasza:
24%
#30 Eddig azt állítottad, a maláj miniszterelnök beszéde nem konteó, azt elhiszed, csak az konteó, amit mögé képzelek (amit konkrétan ki is mond az emberke). Most meg már azzal jössz, hogy a maláj miniszterelnök hazudik, én meg hülye vagyok, mert elhiszem, amit mond. Esküszöm beszarok rajtad! Jah, nyilván ha valamelyik politikus kivételesen igazat mond, akkor rögtön kamunak kell gondolni, engem meg hülyének kell nézni. Ember... Te sem vagy komplett... 1 szaros videót nem néztél meg a linkeltből, de úgy osztod az észt, mintha neked lenne. Tégy meg egy szívességet és hagyj engem békén a hülyeségeiddel.
2022. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
75%

#31

Én nem állítottam ilyesmit. Az viszont tényleg elég nevetséges hogy egy politikus szájából bármit elhiszel. Én a magam részéről bizonyítékot kérnék egy ilyen állításra. Ilyet fel tudsz mutatni? De ha a maláj miniszterelnöknek vannak bizonyítékai, azt is elfogadom, csak prezentáld őket, legyél szíves!

2022. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
0%
#32 A 18-as válaszom linkjeit nézd végig. Elegem van már az olyan szarrágók kötekedéséből, mint te, aki csak szájalni tud, de tájékozódni nem képes akkor sem, ha elé van rakva pár fontos videó.
2022. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
80%

Nem a videók érdekelnek, hanem hogy mi bizonyítja az abban elhangzottakat. Jelen pillanatban a népirtásra utaló állításaid.

Hisz videó akármiről készíthető, attól még nem lesznek valósak az abban elhangzottak. Szóval, bizonyítékok, amiken - elviekben - a videoid is kéne alapuljanak, tudsz ilyet mutatni? Vagy nincs valós alapja a szavaidnak, csak annyi, hogy hallottad egy videóban? Ezt azért csak érzed te is, hogy ez így elég nagy nulla, ami a hitelességet illeti, nem?

2022. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
0%
#34 Az összes videó bizonyíték rá. Ha te nem nézed meg és ezzel szemben beszólsz nekem, az a te szegénységi bizonyítványod. Én ennél ezerszer több videót megnéztem, ezerszer több hiteles forrást olvastam végig, mint te. Te meg pár szaros videó végignézésére sem vagy képes. Szóval hagyj engem békén a baromságaiddal.
2022. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
80%

"Az összes videó bizonyíték rá"

Pont ezt magyarázom, hogy attól, hogy valamiről van videó, nem jelenti azt hogy az valós.

Ha valamire van bizonyíték, akkor arról nyilván lehet videót készíteni, persze. De akkor az a bizonyíték rendelkezésre áll a videó nélkül is.

Ha pedig valamiről van egy videó, de valójában semmilyen tényleges bizonyitek nincs amire épül az videó, az gyakorlatilag iskolapéldája annak, amikor valaki a levegőbe beszél.

2022. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
0%
#36 Ember... Tele vannak bizonyítékkal a videók, millió másikat is tudok küldeni, de nem fogok kisregényt írni, meg továbbiakat linkelni, amíg annyi nincs benned, hogy ezeket végignézd. Mi nem világos ezen? Bele se nézel és még neked áll fejjebb, meg úgy állítassz be, mintha csak a levegőbe beszélnék. Mivan, félsz megnézni pár szaros videót?
2022. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy alapvetően nem ilyen a stílusom, nyugodt ember vagyok, szóval elnézést kérek, hogy így írtam. Viszont 1 dolog van, ami nagyon fel tud bosszantani, mégpedig az, amit csinálsz. Oldalakon keresztül írkálunk, baromira feleslegesen. Ha félsz megnézni a videókat, félsz megismerni azt a mocskos világot, amiben élsz, megértem. De akkor hagyjuk békén egymást, mert ennek a beszélgetésnek nincs értelme. További szép napot.
2022. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
61%

"Tele vannak bizonyítékkal a videók"

Akkor ezekből kérném konkrétan azokat, amik az említett népirtásra vonatkoznak! Ha ezek valós bizonyítékok, akkor nem csak annyiból áll a létezésük, hogy valaki beszél róluk egy videóban, hanem akkor is létezniük kellene, ha sosem készül róluk videó. Tehát, hol vannak ezek a bizonyítékok, mik azok?

2022. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
0%
#39 Ha bizonyítékot akarsz, akkor kezdésnek nézd meg a videókat b+! Írjam még le 600x?? Fasznak kell oldalakon keresztül csinálnod ezt.. Még egy kecskével is értelmesebb beszélgetést lehet folytatni, mint veled. További szép napot, én többet nem reagálok a hülyeségedre.
2022. okt. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!