Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A nemsokára bekövetkező...

A nemsokára bekövetkező nukleáris katasztrófával elmondható, hogy a technológia volt az emberiség veszte?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 28. 08:25
 41/95 anonim ***** válasza:
60%

"Ha bizonyítékot akarsz, akkor kezdésnek nézd meg a videókat b+! "

36. komment

Dr akkor le is írhatom konkrétan, hogy nem, nem fogom megmézni a videókat. Tudod miért? Mert épp arra próbállak ravezetni, hogy leessen végre, hogy semmid nincs ami a videóidnak minimális hitelt is adna! Hisz ha lenne, akkor lenne mit felmutatnod, akkor nem azt mantráznád vég nélkül hogy nézzem meg a videókat.

Ha valami csak és kizárólag annyiban létezik, hogy egy videóban valaki beszélt róla, de az egész világon semmi sem létezik ami bizonyítaná az ott elhangzottakat, akkor szerinted mégis mi értelme van bármit is komolyan venni abból a videóból? Gondolkodj el egy kicsit, mert úgy néz ki, szimplán bedőltél valami konteós átverésnek, ami csak és kizárólag a videóidban létezik, nem a valóságban!

2022. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
19%
#41 Minden bizonyítva van a videókban, plusz eu parlament, kongresszus, konferencia, tehát nem hihetetlen magazin és társai. Persze, ha félsz megnézni a videókat, honnan is tudhatnád, mi van benne bizonyítva és mi nincs? 🙂 Figyelj, én 2,5+ éve linkelgetem az ehhez hasonló dolgokat itt Gyakorin és írok kisregényeket, mert más telibeszarja, hogy ott van az orra előtt, csak meg kéne nézni. Nem te vagy az első, akivel kénytelen vagyok hosszasan beszélni a semmiről, pedig szívesebben beszélgetnék a videókban lévő dolgokról. Mivel egyre jobban szorul a hurok, én is hajlamosabb vagyok bunkózni másokkal, akik értetlenkednek. Szóval ezért bocs. Én annyi mindent láttam már, annyi mindent tudok erről az egészről, hogy azt leírni képtelenség. Félelmetes tudni az igazat? Igen, az. De ez az egyetlen módja annak, hogy megelőzzük ezt az egészet. Ha nem akarod megnézi őket, az sem gond, megértem, nyilván félsz. De az, hogy rádobod az általad nem is látott videókra, hogy konteó, meg hazugság, nem engem minősít. Csak vedd észre a különbséget, míg én 2,5+ éve próbálom minél több információval ellátni az embereket és próbálok minden olyan kérdésnél válaszolni, ahol ez a téma, vagy van köze hozzá, addig te pl egyetlenegy videót is képtelen vagy végignézni és még engem állítassz be hülyének. Az én lelkiismeretem tiszta, én próbálok, próbáltam megtenni minden tőlem telhetőt az évek során. A többi nem rajtam múlik. Túl sokan utasítjátok el a tájékozódást és pont ez fog odavezetni, ahova nagyon nem kéne. Nem kötelező megnézni őket, szíved joga, csak tudj róla, hogy én próbáltam felhívni rá a figyelmed, úgyhogy ne tessék sírni, mikor már késő lesz.
2022. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:
23%

"Minden bizonyítva van a videókban"

Oké, akkor mutasd be ezeket a bizonyítékokat!

Elég egyszerű a képlet, ne értetlenkedj! Ha semmi sem létezik a videókon kívül, ami bizonyítaná a videóid hitelességét, akkor hogyan lehettél képes elhinni bármit is belőlük? Ha pedig vannak ilyen bizonyítékok, akkor azokat kérem!

2022. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
25%
#43 Mitől félsz ennyire? De most komolyan. Őszintén érdekel, mi az oka annak, hogy mondjuk az adott 2 dokumentumfilmbe bele kukkants egy kicsit?!
2022. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
74%

Nem félek, a 41. válaszban elég konkrétan leírtam, mi a helyzet.

Tehát, ha semmi sem létezik ami bizonyítaná a videóid igazságát, akkor mégis miért hitted el? Hisz ezek szerint az egyetlen érv minden szavad mellett, hogy valaki kreált róla egy videót. Tehát a logikád alapján Batman is létezik, hisz számtalan videó készült róla.

Érted már, mi a gond?

2022. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
68%
#45 Nyilván félsz, máskülönben az lenne a minimum, hogy belenézel. Senki sem tart a fejedhez pisztolyt, hogy megnézd, senki sem kényszerít rá, hogy folytassuk a beszélgetést, amit én már többször is lezártam, te mégis folytatni akarod. Tehát ismét megkérdezem, mitől félsz ennyire? Őszinte választ várok, nem mellébeszélést. Folytathatjuk privátban is a beszélgetést, ha úgy könnyebb megnyilnod.
2022. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
79%

Továbbra sem félek, csupán felesleges időpocsékolásnak tartok olyan hosszú videókat nézni, amik ennyire nyilvánvalóan konteós kamuk, hiszen egyetlen bizonyíték sem szól egyik mellett sem.

De ha tévedek, cáfolj rám, adok még egy utolsó esélyt! Mutass valamit ami bizonyítja a videóid hitelességét! Ha sokadszorra is csak mellébeszélésre futja tőled, akkor hagyhatjuk is a fenébe, hisz az is igencsak időpazarlás, ha a vitapartner alátámasztott érveinek száma sokadik kérésre is nulla...

2022. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
68%
#47 Te félsz és ezt kár tagadni. Nem akarsz végre őszinte lenni? Az egyetlen "fegyvered" ellenem, hogy úgy csinálsz, mintha én hülye lennék, mert elhiszek valamit, amiről videó van és pont. Mikor először láttam a Monopoly-t, az volt az első, hogy mindent leellenőriztem, amit a srác mutogat. Hoppá, mind igaz, leellenőrizhető és hála neki, olyan háttérkutatásokat csináltam azóta, hogy azt el se hinnéd. Konkrétan megtudom mondani előre, mi lesz még a következő években. Miután az Új normát is láttam (még sírtam is rajta, mert nekem fontosak az embertársaim), hogy ezt tették, teszik az emberekkel, megfogadtam, hogy ezt én nem fogom hagyni. Azóta én egyre többet és többet tudok a világ valódi arcáról. Jelenleg kereken 80 lap van megnyitva szegény telefonomon, ami mind kutatási és alátámasztó anyag. 90+ jegyzetfüzetbe írt regény méretű kifejtő válasz, további kutatási linkekkel, forrásokkal. Szóval ez a poén, hogy én bőven tudok mit mutatni, míg más 1 videó megnézésétől is fél és mindenáron le akar járatni, hogy laposföldes kontejós barom vagyok. Nem veszem magamra, nem érdekel, mit vágnak a fejemhez nap mint nap itt az oldalon. Ha nem akarsz tájékozódni, akkor viszont nem értem, miért húzod el 500 lapon keresztül a beszélgetést. Ha viszont valami csoda folytán mégis akarsz, kezd a 2 dokufilmmel.
2022. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
79%

Aha, te bőven tudsz mit mutatni, mégsem sikerült semmit tucatnyi komment alatt sem. Ezt hívják mellébeszélésnek.

És aztán értetlenkedsz hogy miért nem veszi komolyan senki a videólinkelgetős kommentedet?

Ennyit rólad...

2022. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
25%

#49 Egy alapot fel kéne építeni benned, amire rá lehet pakolni azt a millió más linket, dolgot, amit küldeni, mondani, mutatni tudok a témáról. Te az alapot (minimum a 2 dokufilm) elutasítod, helyette oldalakon keresztül hadoválsz úgy, hogy ennyi idő alatt már rég megnézhetted volna az összes videót és beszélgethetnénk értelmes dolgokról. Ennek így mi értelme? Mi értelme kifogásokat gyártanod, meg kamuzni abban, hogy félsz? Hogy lehet annyira beszarinak lenni, hogy bele se nézel egyikbe se? És hogy lehet olyan magányosnak lenni, hogy ennyi időt szánj egy random idegen emberre, akit hülyének nézel? Legyek a barátod? Rendben, felőlem dumálhatunk minden nap privátban, meg össze is futhatunk, de illő lenne befejezni, amit itt csinálunk. Én elköszönök, megyek sorozatot nézni. Ha folytatni szeretnéd, írj rám privátban.

(Bocs kérdező, hogy szétcsesztük a kérdésed.)

2022. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!