Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A nemsokára bekövetkező...

A nemsokára bekövetkező nukleáris katasztrófával elmondható, hogy a technológia volt az emberiség veszte?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 28. 08:25
 61/95 anonim ***** válasza:
52%
#60 Ismét a mellébeszélés megy részedről, meg fújj kontejós, mikor Schwab vagy Harari szavait sem tudod értelmezni. Félsz leírni, mennyire sikerült téged befostaniuk egy náthával egyenlő halálozási rátájú mesterséges víruskával? Ezek szerint 3-4 oltásod van. Épp ezért nem fogod tudni soha a büdös életben, akármennyi bizonyíték ellenére sem beismerni, hogy át lettél bszva. Erről beszélek, tök alap dolgokat nem fogtok már fel. Köszi a bizonyítékot rá. Én befejeztem, mert tökéletesen szemléltetted, amiről írtam. Minden jót.
2022. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
74%

Ez elég öngól volt részedről, ugyanis én konkrétan bizonyítékot kértem egy általad híresztelt konkrét állításra. Erre én kaptam tőled csak mellébeszélést.

Ez azért igen beszéses a konteóid hiteltelenségét illetően. Ezek után kérdezem én, milyen alapon akadsz ki hogy senki nem vesz komolyan, amikor itt több válaszolónak is mindössze annyit tudtál bizonyítani, hogy egyetlen szavad mellett sem tudsz bizonyítékokat felmutatni, külön kérésre sem?

2022. okt. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
50%
Mit vársz tőle, de komolyan? Láttad hogy velem szemben is hogy beégett. Még amikor konkrétan leírtam neki hogy mi a baj a videóival, akkor is inkább nekiállt hazugságokat gyártani, hogy én félek, és hasonlók, csak ne kelljen szembenézni a valósággal. Jól mondtad, naiv és tudatlan szegény, aki teljesen bedőlt egy mainpulatív hazugsággyárnak, és ezt nyilván ő is érzi, azért is reagál mindenre így, azért kényszerül hazudozásra. Mert hiába érzi, mennyire megvezették, az egója nem engedi hogy ez tudatosuljon benne, inkább a végsőkig ragaszkodik a tévképzeteihez. Azért sajnálom szegényt, gondolom semmi öröme az életben, azért is volt szüksége a konteókra, hogy végre egyszer érezhesse magát valakinek. De látod, szélmalomharc hogy racionális gondolkodásra bírd.
2022. okt. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
67%

Ohh, két 3-4 x oltott, aki összefosta magát egy náthával egyenlő halálozási rátájú mesterséges vírustól. 🙂 Ti akartok kioktatni?

#62 Mi a nemlétező fszomra kérsz még bizonyítékot, ha te gyönyörűen szemléltetted, hogy lassan olyan síkhülyék lesztek, mint egy krumpli?! Baszki fel sem fogjátok már, hogy mivan és még nektek áll fejjebb. Tipikus beszari alakok, akiket sikeresen átvágtak, mert olyan naivak vagytok, hogy minden szart elhisztek, amit elétek tesznek. Az általam belinkelt videók mindenre bizonyítékot adnak, konkrétan a YGL diákok munkásságán (pl Orbán és Putyin) és a bőrötökön lehet érezni, hogy nem kamu, amit állítok. Innentől kezdve élesen látszik az oltás hatása és tagadni is kár, hogy minimum 3 adag bennetek. Értitek amit mondok? Eu parlament, kongresszusok, konferenciák. És ezt gondoljátok kontejónak baszki. 🤣🤣🤣

2022. okt. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
74%

" Mi a nemlétező fszomra kérsz még bizonyítékot"

Amiket állítasz. Az előbb például pont az event 201 és a covid összefüggéseiről kértem.

Es ezek után van pofád pont neked azt írni másokról, hogy bármit elhisznek, amikor itt pontosan te bizonyítottad be, hogy olyan dolgokat hittél el, csak mert láttál róla egy videót, amelyek bármelyikének a bizonyításával újra és újra csúfosan felsültél. És amikor valaki veled ellentétben átlátja ezeket, és rámutat hogy mennyire megalapozatlan mindaz, amit a te torkodon lenyomtak, pont őket hívod értetlennek? Erre már nincs jobb szó, szánalmas...

2022. okt. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy egyesek itt bizonyítékot kérnek amelyet gyaníthatóan csak mainstream forrásból fogadnának el, a Reuters, Bloomberg és CNN által igazolva :D


De ha összeesküvés van annak nem pont az a lényege, hogy a fő hírcsatornák is részesei az összeesküvésnek?


Ezt a logikai bukfencüket kellene valahogy korrigálniuk.

2022. okt. 31. 07:37
 67/95 anonim ***** válasza:
66%

Semmilyen hírcsatornáról nem volt szó. A teny az, hogy ha valamire valaki semmilyen bizonyítékot nem tud felmutatni, de tényként próbálja eladni, az egy konteó, és magától értetődő, hogy nem fogják komolyan venni.

Ugyanezen konteós logika alapján igaznak kéne lennie az összes ufó észlelésnek, az összes vallásnak, az összes ezoterikus marhaságnak, stb. Hisz a bizonyítékok száma mindre pontosan ugyanannyi.

2022. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 A kérdező kommentje:

67


Szerinted mi a bizonyíték a kozmikus háttérsugárzásra?

Te hogyan bizonyítottad?

Ja vettél egy könyvet és elolvastad?

Tehát a könyv a bizonyíték?

Értem.

2022. okt. 31. 09:06
 69/95 anonim ***** válasza:
67%
#65 Ha megnézed a Monopolyt, akkor rájöhettél volna, hogy hogy épül fel a világ, mekkora hazugságban élsz. Én nem csak ezekből a videókból raktam össze a dolgot, ez lószar ahhoz képest, amit én láttam. Az évek során még háttérkutatásokat is csináltam pl Karikóról, Marc Van Ranst-ról, a YGL diákokról, a WHO-ról, NATO-ról, ENSZ-ről, Gates-ről, Fauci-ról, a Vuhani virológiai laborról, különböző szervezetekről, politikai családokról, vagy olyan kamu információkkal teli oldalakról, mint a "pubmed". Összességében többmillió oldalt, videót átnéztem, kritikus szemmel, saját utána járással, minden egyes dolognál. Az Event 201 szerintem itt a legkisebb dolog, nem is értem, miért ezzel jössz. Az egy próba volt, hogy imitálták, mit fognak csinálni velük élesben, 1 hónappal később, mikor szabadjára engedik a covidot. Mit kérsz ezen bizonyítékot? Amíg nem érted meg, hogy Schwab és a YGL diákjai nem jó emberek, csak játszák a szent lélek stílust, mellesleg elég bénán, addig nem tudok rajtad segíteni, mert úgyis bevéded őket és nem fogod érteni, hogy minden lépésük megtervezett. Nincs ebben semmi konteó, max annak, aki azzal dédelgeti magát, hogy a túlnépesedés szónokai 8 oltással meg akarták menteni a 99,98% túlélési esélyű covidtól. Ők dobták ránk. Érted? Nem a videóknak kell hinni, nem is nekem, hanem a saját szemednek. Ha átkattan az agyad a valóságra, neked is sokminden le fog esni. Ha meg már nem megy, akkor ékes példája vagy annak, hogy miről van szó.
2022. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinted mi a bizonyíték a kozmikus háttérsugárzásra?"

Hogy a felfedezéséhez vezető tudományos ismeretek és kísérletek mind jól dokumentáltak, a mérések pedig bárki által elvégezve ugyanazt az eredményt adják. Mint ahogy jó pár további megfigyelés és mind ugyanazt erősítette meg, mint a COBE, a BOOMERanG, MAXIMA vagy épp a WMAP mérései.

2022. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!