Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hogyan lehet kigyógyítani...

Hogyan lehet kigyógyítani valakit a depresszióból?

Figyelt kérdés
nem úgy értem hogy tünetkezeléssel elnyomni, hanem maradandóan kigyógyítani belőle valakit.
2011. okt. 17. 08:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

Én egyszer voltam depressziós életemben, okom is volt rá, nem kevés, és nem hiszti volt, hanem olyan lelki fájdalom, amit senkinek nem kívánok.

Én úgy gyógyultam meg, hogy volt mellettem egy ember, aki szeretett, megértette, hogy mi a baj, mellettem állt, és segített.

Pusztán attól a ténytől gyógyultam meg, hogy volt valaki, aki szeretett engem.

És tudtam, hogy bármi lesz is, mellettem fog állni.

Így is volt.

Én meg erőre kaptam, és összeszedtem magam.

2011. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Depresszió esetén sokszor hatásos a placebó is. Gyógyító hatása van a napfénynek, vagy annak, ha heti két éjjel fenn marad. Lesz még tavasz, lesz még meleg és napsütés.
2011. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!