Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A "bölcsész" tudománynak mi...

A "bölcsész" tudománynak mi értelme?

Figyelt kérdés
Épült már belőle ház, tudtak vele előre jósolni valamit, gyógyítanak vele embereket vagy használható bármire is, mint pl a fizika vagy a matematika vagy orvostudomány?

2019. szept. 2. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
96%
Na most akkor ez kérdés, vagy csak hiszti? :))
2019. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
100%
Kėrdező, ez nagyon egyszerű! Iratkozz be egy egyetemre, mivel biztos olyan könnyű, mint gondolod, simán el tudod magad tartani mellette munkával. Elvėgzed, ės te is dolgozhatsz irodában excel táblákat irogatva, ahogy mondod. Ha komolyan hiszed, hogy ez így működik, akkor hajrá! Csak ne csodálkozz, ha koppansz egy nagyot :D
2019. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező neked nem is a bölcsészekkel van a bajod. Az a bajod, hogy te nem jártál egyetemre. A lehetőség adott. Add be a jelentkezést és nyomjad.
2019. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 A kérdező kommentje:

Miér menjek egyetemre nekem nem büdös a munka se!

Olyan munkám volt már ahol exel táblázatot kelet birizgálni mér hiszitek hogy az olyan nehéz???

2019. szept. 3. 18:56
 55/83 anonim ***** válasza:
95%
Mert aki egyetemre járt annak büdös a munka? Ez határozottan cáfolom. :D
2019. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 A kérdező kommentje:

Az egyetemi emberek sosem fognak vasat a kezükbe

Bölcsészek meg pláne nem

Nem értem a bölcsészettudomány akkor mitől tudomány?

A matekot nmeg fizikáznb megértem mert azok csinálni a gyárat de a bölcsészek?

2019. szept. 3. 19:48
 57/83 anonim ***** válasza:
94%

"Az egyetemi emberek sosem fognak vasat a kezükbe

Bölcsészek meg pláne nem

Nem értem a bölcsészettudomány akkor mitől tudomány?"


Megnyugtatlak, a matematikus és a fizikus sem fog sosem vasat a kezébe. Ettől akkor most már a matematika és a fizika sem tudomány?


"A matekot nmeg fizikáznb megértem mert azok csinálni a gyárat"


Hát elég nagy tévedésben vagy, mert sem a matematikusok, sem a fizikusok nem "csinálnak" gyárakat. A kőművesek meg a vasöntők csinálnak gyárakat. A matematikusok és a fizikusok csak megteremtik azokat a tudományos feltételeket, amelyek ahhoz szükségesek, hogy fel lehessen építeni egy gyárat.

Pont, mint a bölcsészek. A bölcsészek megteremtik azokat a társadalmi feltételeket, amelyek ahhoz szükségesek, hogy fel lehessen építeni egy gyárat. Ezért hívják a bölcsésztudományokat társadalom-tudományoknak.

[link]

2019. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 A kérdező kommentje:

Mit teremtenek a bölcsészek?

A

Párizsimet eszed és semmit se termelsz!!!!!!

2019. szept. 3. 20:07
 59/83 A kérdező kommentje:

Én ezt nem értem gyár lenne bölcsész nélkül de matematikus fizikus építő

Munkás kömives és gyári munkás lékül nem lenne it semmi

2019. szept. 3. 20:09
 60/83 anonim ***** válasza:
59%
Bölcsész nélkül sem lenne itt semmi. Szerinted a fizikus úgy született, hogy ő fizikus? Azt bizony ki kellett tanulnia, valakinek ki kellett tanítania. Ha nem lennének bölcsészek, akkor nem lett volna aki fizikusnak képezze a gyereket, és most fizikus helyett párizsitöltögető lenne.
2019. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!