Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek léteznek földönkív...

Szerintetek léteznek földönkívűliek? És, ha igen, akkor mit gondoltok hogy néznek ki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 15:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye semmit nem állít biztosra véges mennyiségek esetén, a konvergencia mindig a végtelenben következik be. Ráadásul valószínűsége csak megismételhető dolgoknak van, ez meg vagy igaz, vagy nem, most itt, egyszer.
2010. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én mégis inkább úgy vélem, hogy kb. 50 milliárd galaxissal, galaxisokként kb 200 millirád csillaggal tutira van még olyan hely ahol kialakult az élet.
2010. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Vélni szabad, csak ne hivatkozz olyan "törvényre" ami nem illik a szituációra, mert áltudományos leszel.
2010. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy tényleg van egy ilyen törvény. Szerintem az emberek többsége(köztük én is) úgy használja ezt a kifejezést, hogy rengeteg lehetőség esetén bármire van esély. Én is pont így értettem, vagyis ha az univerzumban eszméletlen sok csillag van akkor biztos, hogy van olyan, ami körül olyan bolygó kering amin élet van.
2010. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Te is egy kis földönkívüli vagy, de nyugi, később belül leszünk mind :)
2010. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100% a földönkívüli élet létezése, már csak a nagy számok törvénye alapján is. Viszont elég egoista elképzelés ember formájúaknak elképzelni őket. Olyan, számunkra extrém variációs lehetőségek létezhetnek, amit még sci-fi íróink sem tudnak elképzelni.
2010. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Még egy "nagy számok törvénye"-s, úgy látszik nem vagyok egyedül.
2010. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül 100%. A világon semmi sem biztos. Szerintem inkább 98% az esélye, hogy léteznek, tehát majdnem biztos.
2010. júl. 17. 13:38
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is van élet a földön kívül. De hogy hogy néz ki. Az passz. Volt egy műsör a discoveryn ahol egy idegen bolygót tudósok lemodelleztek, ahol a levegő sűrűbb volt, meg voltak különbségek. Ők repülő bálnákat álmodtak meg, amik égi planktonokat fogyasztottak. Érdekes volt, de még ez is nagyon föld szerű volt.
2010. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szeirntem több mint valószínű hogy vannak, sok bizonyíték kerül már elő manapság,meg a fake észlelések mellett lehetnek megyőzőbb valóságosak is. Elméletileg semmiképp nem kizárt. Szerintem pont olyanok,mint amilyenek a köztudatba beleégtek a médi által, mármint az alapvetőek,amik a valósnak "mondott" 3.tipusó találkozások során adott leírásokból lettek lemodellezve. A nagy fekte szemű vékony testű nagyfejű muksó szürkés testű lények. Szeirntem ha vannak,ilyesmire kell számítani. De lehet persze többféle faj is,mint ahogy a földön is van kutya is meg csiga is. De a látotók a nagyszeműek.
2010. szept. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!