Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az elte atomcsill előadásokra...

Az elte atomcsill előadásokra továbbra sem kell jelentkezni sehol?

Figyelt kérdés
Csak így jártadban-keltedben beslattyogsz?

2021. nov. 17. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Semmi értelme. Elpazarolt idő.
2021. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ja, de ettől még nem tudom
2021. nov. 17. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, hogy megy ez mostanában, de amikor én jártam egyetemre, mindig arra gondoltam, hogy egy csomó ember biztos tök szívesen bemenne mindenféle érdekes előadásokra csak úgy, az utcáról, ha tudná, hogy mikor melyik helyileg hol lesz.
2021. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Miért lenne elpazarolt idő?
2021. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3: Ez pont egy ilyen külsős érdeklődőket megcélzó előadássorozat

4: Mert online is közzéteszik

2021. nov. 18. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az lenne a tök jó, ha bármilyen előadásra beülhetne akárki. Úgyis olyan nagyok az előadótermek, az egyetemisták viszont nem járnak be mind, úgyhogy nulla plusz költséggel meg lehetne oldani ingyen is az összes ilyet.

Ez mikor és pontosan hol lesz helyileg - és hol a neten?

2021. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden előadás nyilvános, gyanítom az ezévi modellváltások sem pont arra voltak kihegyezve, hogy gátat szabjanak ennek (az órarend szádba rágása meg már hadd ne legyen az ő gondjuk)
2021. nov. 19. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!