Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi ez az egész Covid?

Mi ez az egész Covid?

Figyelt kérdés

Másnak is bűzlik ez az egész?


Először e lockdown for megmenteni. Csak néhány hét. Aztán az sem csak a vakcina.


Aztán az sem csak a booster.


Aztán az sem csak a 6 havi vakcina meg lockdown kombó amelyet akár évekig évtizedekig fenn kell tartani egy olyan vírussal szemben amely a legdurvábban sújtott Olaszországban 3000 más betegséggel nem rendelkező ember életét követelte 2 év alatt.


Az ember nem tud nem szkeptikus lenni egy ilyen forgatókönyv mellett.


Mellesleg nem proli munkás, összeesküvéspárti stb vagyok.


2021. nov. 19. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%

#67: nem azt írtam, hogy buta emberek írták, sőt! Nagyon is okosak, hogy ingyen dolgoztatnak az olyan butákkal, mint te. Dehát egy mondat ÉRTELMEZÉSE nem az erősséged, ez látszik. Ugyanis nem kell értelmezned, nem kell tudnod belőle semmit elég, ha elhiszed és kopipészteled.

A probléma az, hogy attól, hogy egy egyébként valószínűleg okos ember írja, még lehet teljes agyamentség, ha éppen az az érdeke annak az embernek. És például Yeadonnak van miért folytatnia negatív kampányt a Pfizer ellen. De ebbe neked már bele sem kell gondolnod, hiszen ez egy lényegtelen információ a te szempontodból. Te csak egy biorobot vagy a játszmájában.

2021. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Barrington Nyilatkozat"


A barrington nyilatkozat SEMMIT nem mond vakcinák ellen, a vakcinák kiadása előtti, a lockdown stratégiák ellen szólt, a védelmet csak az idősekre, súlyosan veszélyeztetettekre fókuszálva.

Vakcinák előtt és jócskán a delta variáns előtt, aminek a FIATAL mortalitása már jóval magasabb.

És a WHO, minden globális pandémiakezelő orvosi vezetés támadta a magvalósíthatóságát és elegendőségét.

Múlt időben. Mert a vakcinák létrejötte és a delta variáns fiatalkori mortalitása totálisan irrelevánssá teszi.


Plusz a nyilatkozat aláíróinak szakértelme, sőt, soknak a LÉTE is kérdéses.

[link]


Szóval ha valamivel példálózol, legalább tudjad, hogy az mi.

2021. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 A kérdező kommentje:

72


Ja ma már nem aktuális? Tehát most már nyugodtan le lehet zárni az embereket, mert ha oltva vannak akkor a lezárások káros hatásait nem érzékelik.


Ekkora elfogultságot még nem láttam. Brutális.

2021. nov. 25. 11:48
 74/90 Wadmalac ***** válasza:
100%

Te tényleg ennyire képtelen vagy felfogni, amit elolvasol? Értelmezni, amit leírtam?

Mert akkor értem a totál lila elképzeléseidet a világról.

Ha mindenből csak ennyit fogsz fel, kár rád időt vesztegetni.

2021. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
94%

Ezért mondtam, hogy ezotéria.

Jó lenne, ha végre áttennék a kérdést.

2021. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 Koplárovics Béci ***** válasza:
2021. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 A kérdező kommentje:

75


Mi az falkaszellem van? Falkában támadunk? :)

2021. nov. 25. 13:27
 78/90 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%

#77: Tudományról vitatkozunk. Ezekszerint neked ez egy harc, sajnálom, hogy így vélekedsz. Viszont akkor jogosan merül fel az, hogy a kérdés az valóban kérdés akart-e lenni, vagy csak propaganda terjesztését szeretnéd ezáltal végezni. Viszont ha ez egy harc, akkor nagyon úgy néz ki, hogy alulmaradtál, mert a "kérdésedre" felhozott ellenérvekre már nem tudsz reagálni, a kiutat - veszett kutyaként - máshol kell keresned.

Szerintem írd meg Yeadonnek, hátha tud segíteni.

2021. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 A kérdező kommentje:

78


Ha nem harc akkor a másik miért harcol, hogy pakolják át az ezotériába? Tehát csak van harc és falkaszellem is. Hiszen gyakran egy személynek intézett válaszomra és kérdésemre más reagál, mintegy egymást kiegészítve és támogatva.


De ez csak mellékes mert még ez sem zavar annyira, ilyen feltételek mellet is kész vagyok a konstruktív vitára.


De az nem állja, hogy azzal vagyok gyanúsítva ami az ide irogató többségre is jellemző, ami az elfogultság.

2021. nov. 25. 14:28
 80/90 A kérdező kommentje:

74


Te azzal jöttél, hogy a vakcinák előtt született a nyilatkozat, amivel egyetértettem. Valóban akkor született és a fókuszált védelmet támogatta a vakcinák megjelenéséig (érthető módon azt feltételezve, hogy a vakcinák mellett majd nem lesznek szükséggesek a korlátozások, amiről bebizonyosodott, hogy téveszme volt). Ebből nem bolondság azt következtetni, hogy mivel a vakcinák nem szüntették meg a korlátozásokat, ezért a nyilatkozat ma sem vesztette érvényét!!!


Szimpla mezei logika és józan ész!

2021. nov. 25. 14:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!