Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha az ősrobbanás szempontjából...

Ha az ősrobbanás szempontjából nézzük a világegyetem létrejöttét, akkor a bolygók miért gömb alakot vettek fel?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 06:32
1 2 3 4 5
 11/49 Wadmalac ***** válasza:
100%

Téma Nr.1:

"Azért írtam az ősrobbanást, mert én a Teremtésben hiszek"

Te bajod. Sajnos akik a teremtést a bibliai szó szerinti értelmében hiszik, ép azért hiszik, mert állatira nem értik a tudományt. Tudomány nem egyenlő ateizmus, de a dogmatizmussal bizony szemben áll.


Téma Nr.2:

Hát persze hogy megtámogattam Sir Butchert. Neve alapján pedig nem szorul védelemre, az ilyen marhákat egyedül kicsontozza. :)

2014. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem kértem hogy beleavatkozz, vagy törődj az én hitéletemmel.
2014. máj. 8. 15:10
 13/49 anonim ***** válasza:

Felhívnám a figyelmedet a "szó szerinti értelmében" kifejezésre Wadmalac válaszában.


Azt azért te sem tagadhatod, hogy a Bibliában a világ létrejöttének leírása igencsak naivan történik. Pont úgy, ahogy az ember csak közvetlen tapasztalati alapján gondolná.

2014. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 Wadmalac ***** válasza:
100%

#13:

Őszintén szólva, lexarom.

Nem érdekel a hited és nem a te hitedről beszéltem, hanem a dogmatista, tudománytagadó vakhitről.

Nem lehülyéztelek, csak nem értem, hogy ha elveted a tudományt, mit keresel itt és mi értelme a kérdésnek.

Én sem vagyok ateista, de vakhívő se. Ha cáfolatot keresel tudományos tényekre, hogy kreacionista támogatást találj, rossz helyen jársz.

A tudomány nem tagadja Isten létét, csak legfeljebb nem tekinti szükségesnek és bizonyíthatónak.

Nem a hitedet támadom, mert a magánügyed.

Itt támadás egyelőre csak a te részedről történt. :)

2014. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 Wadmalac ***** válasza:
Bocs, 12-höz volt a kommentem. Nem változott itt a sorszám ,amíg írtam? :S
2014. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 Wadmalac ***** válasza:

"az ilyen marhákat egyedül kicsontozza. :)"

Ha nem lenne egyértelmű, ez az értetlen lepontozókra vonatkozott. Mielőtt valaki még sima elbambulástól magára veszi ezt is. :D

2014. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Gyerekek, zavarba hoztok :D
2014. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
10%
Hűha,de jó kis háború lett:)!Nézd az én százalékom,engem már direkt pontoznak le,de pont nem érdekel!:).S.B..,und W.ma.. engem is kicsontozna?Erre kíváncsi lennék!!!Lássuk!Ha a Hold a Földből szakadt ki,akkor miért gömb formájú?
2014. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
17%
Kész ennyi?Hol a tudomány most?Kis segítség,privátozzatok egymásnak hátha lesz megoldás!1 agy+1 agy=0 Ezt is megoldottátok gratula!Engem lepontozni,magatokat felpontozni!Nem elfelejteni:)!Na pá okosok van még egy kis matekom!Kérdező:Gondolj egy kocka játékra!Ha sokat van dobálva akkor kezd golyó forma lenni!Ugyanez van kint a világűrben is,de az anyag nem vész el soha!Ezek az égitesteknek van már keringési rendszerük.Így az "űrszemét" apró porok miatt súrlódnak és kopnak,de visszatér ugyanarra a helyre, ott a gravitáció magához vonzza ugyanazt az elvesztett anyagot.Így mindig megmarad a tömege csak átformálódik.A legjobb bizonyítás erre egy nagyon gyorsított felvétel lenne ami évmilliókat mutatna be pár másodperc alatt!Ja és én se pontozok le senkit,mert annak mi értelme?Az értelmes válaszokat én is díjazom!De pontvadászat kissé beteges,hogy "én vagyok a legokosabb",a végén még ők is elhiszik!Amúgy az ősrobbanásra kaptam fel a fejem,ez iszonyúan dühít!A semmiből még egy fél foton se jöhet létre:)!!!
2014. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

Wadmalac, akk ígt már más. De hogy hiszek Istenben, az nem jelenti azt, hogy elvetem a tudományt.:) Engem nagyon is érdekel.

Köszi utólsó!

2014. máj. 8. 17:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!