Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » "Az univerzum keletkezése,...

"Az univerzum keletkezése, "naprendszerek" bolygók, "élet"" Ezek szerintetek hogyan alakulhattak ki?

Figyelt kérdés
Rögtön a lényegre térnék egy kis bevezetés után,éppen azon gondolkodtam amikor bizonyos tudományos dolgot mondott a tv ezzel kapcsolatban, hogy az oké hogy az Orion csillagövön lévő Naprendszerben csak a földön van pillanatnyilag azonosított fellelhető élet , de ha jól tudom millió,milliárd másik naprendszer féleség van azért írom hogy féleség mert lehet hogy nem a nap van a központba én úgy gondolom lehet. Meg abban sem vagyok biztos hogy ha mondjuk ezeken a helyeken valamiféle mozgolódás élet jelei vannak akkor az azokhoz szükséges feltételek mások lehetnek mint itt, pl oxigén %, víz,(étel) ,nap, igazából a véleményetek érdekelne, hogy ki mit gondol erről a témáról, félre értés ne essék én nem hiszek az űrlényekben (köznyelvben UFÓ) de ahogy a Naprendszer kialakulhatott úgy máshol is lehet élet, de most maga a világegyetem az hogyan jöhetett létre? Ki vagy mi(k) hozták létre és azok hogy keletkezhettek valami oka biztosan van?? -hát ennyit erről ,kicsit értetlennek hangozhat ,csak megfogalmazódott bennem pár dolog, bár én előbb hinnék a párhuzamos világban mint egy ember felett álló fajban aki a naprendszerben "él" amit nem tudok hogy a Marson szerintetek több milliárd évvel ezelőtt lehetett e "élet"

#bolygó #föld #naprendszer #világegyetem #A világ születése #más élőlények #hihetetlen fizika.
2016. júl. 1. 22:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
Ugy ahogy az ember kitalálta!erre soha nem fogsz választ kapni!de sok ember megél abbol aminek semmi értelme sincs!valamiből meg kell elni hogy majd egyszer megtudjuk!
2016. júl. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A felfoghatatlanul nagy világot Isten hozta létre,aki a tökéletes szeretet,vagyis a leghatalmasabb alkotó erő.


A szeretet megéléséhez(gyakorlásához)szeretnivaló is kell s ezért a Szeretet szertnivalókat alkotott.

Ez könnyen megérthető,hisz az anyag a sűrűsödött energia. Isten szeretetenergiája anyaggá sűrűsödött akarata által.

2023. jún. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem minden egyház fogadja el az "ősrobbanás"elméletét.


Hitem szerint az Isten örökkévaló és ezáltal örökké alkot. Ezért végtelenül nagy a világegyetem.

2023. jún. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!