Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A magyar wikipedia szócikkek,...

A magyar wikipedia szócikkek, miért ennyire hiányosak az angol megfelelőikhez képest?

Figyelt kérdés

Csak egy példa, hogy szemléltessem:

Magyar: [link]

Angol: [link]

(ennél az adott példánál még nincs is olyan extrém különbség, inkább ez az átlagos).



2017. márc. 26. 19:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert mi magyarok vagyunk, nekünk ne ugasson senki, hogy mi mit csináljunk. :D

Én egy pár szócikkhez írtam kifogást, két évig nem történt semmi, akkor eszembe jutott, írtam egy emailt, kioktattak, hogy nem jól írtam a kifogást, megkértek, hogy amire hivatkozom szakirodalomra, azt mellékeljem. :D Nénikétek, gondoltam én. :)

2017. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Nemcsak hogy hiányosak a szócikkek, de a magyar Wikipédia sehol nincs az angolhoz képest. Nemcsak szócikkek számában, hanem színvonalban is. (Mondom ezt úgy, hogy aktív magyar wikis vagyok...) Ennek ellenére 99%-ban az angol wikit használom.
2019. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!