Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az emberi agy kihasználtsága...

Az emberi agy kihasználtsága maximum 2% de ezt a tudósok már extrémnek nevezik általában 1-et mondanak. De akkor mi van a maradék 98%-al? Az miért nincs használva?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 12:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
86%

"Mivel nektek semmi sem bizonnyíték ezért feleslegesnek vélem."


Ez nekünk nem az egy 1-2%-ára bizonyíték, hanem te bizonyítanád, hogy nem össze-vissza hazudtál, hanem csakugyan léteznek ilyen cikkek. (Ugyanis abból indultunk ki, hogy szerinted léteznek ilyen cikkek.)

Mert amíg egy darab első látásra is jól láthatóan kamu blogot szedsz elő, addig vagy azt bizonyítod hogy telejsen hülye vagy (mert egy ilyen "egy kattintással kiderül hogy kamu" típusú oldallal is át lehet verni téged - és ezzel próbálsz minket is átverni), vagy pedig szimplán hazudtál amikor azt állítottad, hogy vannak tudományos oldalak (legalább hírportál szintű), ahol ilyet állítottak. Szóval lehetőségek:

1) hülye vagy

2) hazug vagy

3) linkelsz oldalt végre.


(Hozzáteszem, még most se azt mondod, hogy "bocs tévedtem ilyen oldal nincs", hanem úgy beszélsz ezekről a nemlétező oldalakról, mintha tömegével lennének, csak úri kedved nem úgy diktálja, hogy idevágj egy linket. Összességében tehát szerintem manipulatív notórius hazudozó vagy, aki megbukott a kamuhegyeivel.)

2010. júl. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 anonim ***** válasza:
81%

Hát visszaolvasgattam. Én hiszek Istenben, tehát hívő vagyok, de a kedves kérdező hülye.

Olyan gyermetegen próbál meg vitázni, miközben el kéne fogadni, hogy van aki nála tényleg jobban tudja.

2010. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 A kérdező kommentje:

Mit is ? Amit az állitolagos tudomány még nem bizonyított az nincs is ? És amit a tudósok mondanak az úgy van ?



Szíved joga igazat adni nekik. De ne várd el hogy más is ezt tegye.

2010. júl. 7. 08:19
 94/107 anonim ***** válasza:
100%

"Amit az állitolagos tudomány még nem bizonyított az nincs is ? És amit a tudósok mondanak az úgy van ?"

Szerintem fölösleges még jobban lejáratni magad. A tudósok rakták össze a számítógépedet, amin most olvasol, meg az autódat és a házadat is. Mind működik, nem?


Én a helyedben inkább azon igyekeznék, hogy helyrehozzam, amit idáig elrontottam.

De te még mindig próbálod magad védeni - ahelyett, hogy elismernéd: annak a 40 embernek van igaza, aki válaszolt, és nem neked - egyedül az egész világ ellen.

2010. júl. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kívül továbbra is várjuk a legalább hírportál szintű tudományos cikkeket, amikkel tele van az internet, és amelyekre az egész érvelésedet alapozod.
2010. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/107 anonim ***** válasza:
100%
Én meg az önként jelentkezőt aki 1.000.000 forint KP-ért bemutatja nálam, otthon a tudományát.
2010. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Miből gondolod, hogy a tudósok földhözragadtak?

Szerintem pont, hogy ők az adott kor földhözragadtságának ellenlábasai, de még a józanság határain belül.:)

Galilei pl. próbált elrugaszkodni attól a materialista elmélettől, miszerint a Föld lapos. Erre fel mindenki meg akarta kövezni, hogy hogy merészeli az ellenkezőjét állítani. Az a lényeg, hogy a tudósok pont hogy mindig elrugaszkodnak az eddigi tudástól, hogy növelhessék azt. Viszont nem akarnak zsákutcába menni, ezért megvizsgálják, hogy jó-e az irány. Azaz bizonyítékokat keresnek érveik alátámasztására.:)

A tudós mindig kételkedik, és nem földhözragadt. Csak annyi, hogy megkönnyíti a dolgát azzal, hogy amit már felfedeztek előtte, neki ne kelljen újra felfedezni azokat, hanem támpontként használhatja őket, de van, hogy hibát keres bennük, hogy a fejlődés gátjait kiszakíthassa. Ha a tudósok földhözragadtak lennének, akkor nem haladna annyit se a világ, mint egyébként.:)


19/L

2010. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 anonim válasza:
2012. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 anonim válasza:
0%

Én az elsőkön nagyon jót nevettem:D Több kommentre időm nincs, de az elsőkön majd szétszakadok. Szerintük, mert nem tudják, de annyira állítják mintha tudjákXDXDXD Mekkora IQ bajnokok:D Nekik az agyuk biztos -2%-ban mozogXD

Na most olyan nincs, hogy 100%-ban használjuk!!!! Ennek semmi köze az evolúcióhoz. Kb. 10%-át használjuk az agyunknak tudósok szerint, de ezt nem egyszere. Ezt a százalékot nem pillanatnyi gondolkodással mérték! Ilyen nehéz ez? Lehet a 2% a pillanatnyi használata a 10%-nak nem? Mert 10% körül van átlag embereknél az agy teljes kihasználása. Emberek, ha 100%-ban kihasználjuk az agyunkat akkor hogyan jegyzel meg új dolgokat tovább az agyad??? Nem arról van szó, hogy az agynak egyetlen egy pontja van ami pont 10% és a többi kihasználatlan. Lehet itt értik egyesek félre. Az agyunk teljes kihasználtságáról van szó.

2012. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 anonim ***** válasza:
61%

Előző:


Akkor nosza, olvasd el a többi kommentet, az összes baromság amit itt leírsz, meg lett cáfolva. Vagy csak trollkodni jöttél?

2012. okt. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!