Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az emberi agy kihasználtsága...

Az emberi agy kihasználtsága maximum 2% de ezt a tudósok már extrémnek nevezik általában 1-et mondanak. De akkor mi van a maradék 98%-al? Az miért nincs használva?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 12:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még egy: VAN, aki 100%-át használja az agyának. A teljes agy egyszerre működik - egy epilepsziás rohamban.

Ki lehet mérni, onnan tudjuk (mielőtt megint elkezded, hogy a tudósok így meg úgy).

Amikor az illetőnek éppen nincs rohama, akkor ő is csak a felét használja az agyának egyszerre.

2010. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi jogod más ember társaidat ilyen jelzőkkel illetni csak mert nyíltabbak és nem tudósok akik csak annak hisznek amit látnak .(még egyszer megjegyezném hogy ma már szerencsére egyre több tudós kezdi felismerni hogy bizony más is lehet amit ő nem tud nem tapasztal nem érzékel, a világban. (sőt még nem is mérhető) Meg érzékelhetnek meg mérhetnek meg és a többi tudósok által sorakoztatott érv.
2010. jún. 24. 07:31
 33/107 A kérdező kommentje:

Egyébként láthatsz ilyet pl Reiki kezelésen,,,,, a tudósok azt is üldözik mégis rengeteg embert gyógyított meg.



Sose felejtem el mikor a tv-be colt hogy ugxe a nyílt Sebestyén Balázs aki hisz a természetfelettibe és használja is képességeit meg ugye a Vágó István aki még azt is kielemzi hogy az étel miből áll az ebéd asztalon ugye a tudomány mániás, elmentek 1 látóhoz ahol asztalt táncoltattak. a 3 lábú bigyusz meg is mozdult V.I mit csinált? kutatni kezdett az asztal alatt hogy vajon mi mozgatja... még véletlenül se fogadta el a számára elfogadhatatlan, még akkor se mikor S.B elvitte a mesteréhez (azt hiszem ** de nem biztos ) és ott MR.tudomány előtt képzett Balázs a két puszta kezével anyagot. A semmoből.... V.I látta nem értette (!!!) de persze talált valami jó kis frappáns magyarázatot.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. jún. 24. 07:39
 34/107 anonim ***** válasza:
100%

Asztaltáncoltatás, persze... ilyen volt anno a Fókuszban a Vágóval, csak 4 lábú asztallal, kamera elott, 4-en vagy 5-en ultek az asztal korul, és az egyik pasas felé kezdett billenni az asztal (aki az egyik "hívo" volt). A Vágó kérdésére meg, hogy o mozgatta-e az asztalt, csak zavartan mosolygott és kitéro választ adott, nem mondott semmi olyasmit, hogy persze, hogy nem én... Ha természetfeletti ero volt, akkor miért nem lehet nyíltan megmondani? :) Ha minden résztvevo keze és az asztal kozé egyszer raknának nyomásérzékeloket, és ha senkinél sem novekedne meg a nyomás, mikozben felé dol az asztal, akkor elismerném, hogy van ilyesmi, de sejtem, hogy ilyesmibe a "táncoltatók" nem mennének bele. Vagy ha belemennének, a "szellemek" megharagudnának, hogy ellenorizni akarják oket, és direkt nem mozdítanák meg az asztalt? :)))

A kérdésedre (mármint az agy%-osra) visszakérdeznék, nem saját gondolat, de jó: MONDOTT MÁR ORVOS OLYAT, HOGY "SZERENCSÉRE CSAK AZ AGYÁNAK A 90%-BAN VAN AGYVÉRZÉSE, AMIT ÚGYSE HASZNÁL, ÚGYHOGY AZT HISZEM, MINDEN RENDBEN LESZ"?

2010. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 A kérdező kommentje:

nem értem ez a kérdés hogy jön ide.



"A Vágó kérdésére meg, hogy o mozgatta-e az asztalt, csak zavartan mosolygott és kitéro választ adott, nem mondott semmi olyasmit, hogy persze, hogy nem én... Ha természetfeletti ero volt, akkor miért nem lehet nyíltan megmondani? :)"


gondolom megmagyarázta azt hogy mi mozgatta az asztalt mivel ezt is le lehet vezetni.


Bár ezt amit te mondasz nem láttam csak amit én mondtam hogy elvitték a vágót egy ilyenre és matatni akart az asztal alatt. Lehet hogy 1ről beszélünk de én úgy emlékszem az csak a Vágó volt 1-edül meg a kérdező.

2010. jún. 24. 11:10
 36/107 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az aztán komoly bizonyíték, hogy ezek a kuruzslók soha sem merték laborkörülmények között felvállalni sem az "asztalmozgatást", sem a "semmiből csinálok neked anyagot trükköt", csak úgy, hogy otthon, 3-4 cimborájuk segítségével, nyakig felöltözve egy kis bűvészérzékkel átver.


Én most itt kijelentem, hogy aki eljön hozzám, levetkőzik meztelenre, engedi, hogy leellenőrizzem a kezeit és ezek után a szemem előtt képes anyagot képezni a semmiből annak én itt helyben adok 1.000.000 forintot kp-ban.

Lehet írni az e-mail címemre.



Gondolom senki nem fog jelentkezni, nyilván az "isteni erők" tiltják majd meg vagy mittudomén....


Szomorú, hogy ebben emberek hisznek és mégszomorúbb, hogy ügyes bűvészek / kuruzslók ebből pénzt csinálnak.

2010. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 A kérdező kommentje:

Ez nem kísérletezésre való dolog és aki ilyen képességekkel bír azt általában nem is nagyopn érdekli a tudósok véleménye, tudja hogy van ez a képessége és használja arra amire kell.


Mondom Vágó orra előtt csinálta a Balázs még Vágó is mondta hogy nem érti (!) de aztán persze kanyarított valami magyarázatot.



Ezek is az agy rejtett képességeihez tartoznak. Tudod ki tudja mire képes még...

2010. jún. 24. 13:29
 38/107 anonim ***** válasza:
100%

Nincs errol a semmibol anyag-ról egy videó valahol? Megnézném.


Aztán nem válaszoltál a kérdésemre, leírom még egyszer:


mondott már orvos olyat, hogy "SZERENCSÉRE CSAK AZ AGYÁNAK A 90%-BAN VAN AGYVÉRZÉSE, AMIT ÚGYSE HASZNÁL, ÚGYHOGY AZT HISZEM, MINDEN RENDBEN LESZ"???

2010. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 anonim ***** válasza:
100%

+ egy kis magyarázat, mivel nem érted, hogy jon ide a kérdésem (ami nem kérdés, de hagyjuk):

találtál egy esetet, amikor ott rogton helyben, azonnal nem tudott a Vágó magyarázatot adni rá, csak késobb, én meg találtam egy olyat, aminek a magyarázata a Napnál is világosabb. Vagyis, ezzel, hogy volt egy eset, amikor "aztán magyarázatot kanyarított hozzá", vagy hogy írtad, nem lehet bebizonyítani, hogy természetfeletti dolog volt. A buvészek mutatványaira sem lehet rogton magyarázatot találni (azért is titkolják), sokszor meg kell nézni, hogy mit csinálnak, hogy rájojjunk a trukkre. Gondolom, a Vágónak is rogton kamerába kellett mondania a véleményét, nem gondolkozhatott el rajta, és sztem nem ismételték meg neki tobbszor, hogy megfigyelhesse.

2010. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 A kérdező kommentje:

ma 15:21 a fókuszba volt6 keresd meg az rtlmost-on bár elég rég volt vagy másfél éve



a kérdés meg számomra értelmetlen.

2010. jún. 24. 16:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!