Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi lesz a természettudományok...

Mi lesz a természettudományok sorsa a jövőben?

Figyelt kérdés
Tudom, az ilyet nem igazán lehet jósolni. De az pl. látszódik, hogy a biológia fejlődik a legdinamikusabban meg a fizika talán. Kémiában, földtudományban, matematikában (most vegyük ide) még várhatóak nagy áttörések?

2019. jún. 16. 22:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%

Pl én pontoztalak le.


És amúgy aki azt mondja h a fizikában a kvantum óta nem volt nagy változás, vagy a bioszban 200 éve, hát izé Lol kedved kérdező te retardált vagy

2019. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyólvan gyerekek, engem ki pontozott most le és méér?
2019. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én lepontoztalak.

Mert nem igazán tetszik a stílusod.

Én forradalmasító elméletekről beszéltem, egy szóval sem mondtam, hogy az általad említett nagy változások nem voltak. Természetesen voltak. Legalábbis én a biológiát így látom.

2019. jún. 17. 16:24
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Gyáááj. Páff gyerek szted kajak így Linné megállt a dolog vagy what.


Genetika az így megvan nem meg DNS meg ilyen cuccok. Az azért elég új

2019. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Másrészt, páff, vágod hogy 20. Század volt még így 20 éve is nem lol szal azért az 1994 elég mostanság vólt
2019. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 dq ***** válasza:
Hogy propagandát toljon, és hogy magánosítsák a közvagyont.
2019. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!