Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Keresztfiam nyáron házasodott....

Keresztfiam nyáron házasodott. Ti mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy műtötték a gerincemet, és venni szeretnék egy matracot. Újdonsült kis felesége is szeretne, mert összeköltöznek hamarosan, viszont őt gerincferdülés miatt gyerekkorában műtötték, csavarozva van pár csigolyája. Egyébként dolgozik, szerencsére teljesen egészséges, szép lány. Felajánlotta, hogy mivel neki már nem kell, szívesen odaadja, ő is úgy kapta. Kérdeztem tőle, kitől? Ő: a szüleitől. Ez az emlékező matrac, vagy mi a fene, de azt mondja, hogy évek óta azon alszik, nagyon szereti. Vesznek majd másikat, ha beköltöznek a közös házukba, gondolom, kettes matracot. Vagy eleve olyan ágyat, ami gerinckímélő. Ezek a cuccok nem olcsók, de most hogy fogadjam el teljesen ingyen? Vagy mégis mit csinálnátok a helyemben? Még nem ismerem annyira a lányt, el is adhatná, de azt mondja, odaadja nekem. Adjak egy ötezrest? Tényleg teljesen tanácstalan vagyok. Nekem ez így ciki, hogy csak úgy elfogadjam. Írnátok ötleteket, mivel lehet kompenzálni? Tudom, másnak ez semmiség, de nekem elég nagy dilemma.
2019. szept. 16. 11:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
#1 a legnagyobb baromság ruhát venni neki, kérdező inkább süss valami finom sütit, vagy vendégeld meg őket egy jó ebédre/vacsorára.
2019. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fogadd el.Ha nem akar pénzt elvenni érte,akkor veszel nekik valami ajándékot aminek hasznát veszik
2019. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a normális válaszokat! Mi köze ahhoz,hogy nyáron házasodtak össze? Az, hogy most szülőknél laknak, bátyáméknál, de már lefoglalóztak egy szép házat, és 2-3 héten belül költöznek. Berendezési tárgyat semmiképp nem szeretnék, mert az ő ízlésük, ebbe nem fogok venni egy vázát, vagy nem tudom, mit.

Aki azt írta, hogy tele van atkával... Hát az évek óta nem azt jelenti, hogy száz éves. Egy-két-három évvel ezelőtt vették a szülei.

Egyébként onnan indult az egész, hogy már elmentek bútorüzletekbe, akkor kértem meg, hogy nézzen matracot, ha már ott járnak. Utána hívott, hogy drágák, ha megfelel az övé, szívesen odaadja.

2019. szept. 16. 12:46
 14/19 A kérdező kommentje:
8.! Jól van na! Hirtelen nem jutott eszembe. Egyébként jelenleg nem tudok még mozogni. És valóban, őszinte leszek, ez nekem is megfordult a fejemben, hogy azon aludjak, amit más már használt, de ő egy csinos fiatal lány (26), tiszta család.
2019. szept. 16. 12:54
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

Egy hete rendeltem matracot, mert akciós volt. (most is az amúgy, netről rendeltem, memory matrac). Így nem volt drága. Ha nekem lenne felesleges darab, szívesen odaadnám másnak, de én nem fogadnám el mástól, nem szívesen aludnék benne, max vmi nyaralóba oké. Szerintem ez az, amiből nem árt a saját.

Süssnl neki pogácsát, sütit. Szerintem ennek örülne.

2019. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%
De fura vagy, ha öreg csúnya lenne, már nem tetszene a matrac? Én nem fogadnék el használtat, de ha te elfogadod, ne adj neki ötezret, semennyi pénzt. Nekem évekkel ezelőtt került 80 ezerbe, nevetséges lenne ötezret adni neki.
2019. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd el. Max később ha valamiben kell nekik segítség, visszasegíted.
2019. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
52%

A 8-as vagyok, és ne haragudj ha rosszul jött le, de nem megbántani vagy gúnyolódni akartam rajtad az emlékezőmatraccal. Csak kicsit feldobtad a napomat vele 😊 még akkor is, ha a sok agyhalott leszavazott érte.

Így már hogy elmagyaráztad, értem hogy miért írtad az esküvőt, csak a konkrét kérdés szempontjából (mit adj cserébe a matracért) nem releváns.

Én a véleményemet fenntartom, nem szívesen aludnék más használt matracán. De ha te igen, akkor tényleg max. sütit vagy vmi magasabb árkategóriájú csokit adj cserébe.

A betegségedhez pedig jobbulást.

2019. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó állapotú fogadd el nyugodtan
2019. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!