Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 17 éves lánynak mit lehet...

17 éves lánynak mit lehet tenni a kalendáriumba?

Figyelt kérdés

A gyerekeimnek minden évben csinálok adventi kalendáriumot, nem csak csokisat kapnak. Ők 5 és 7 évesek, szóval számukra jóval könnyebben összeválogatom a dolgokat. A párom lánya most lett 17 éves, és tudom, hogy nagyon szereti a karácsonyi időszakot, őt sem szeretném kihagyni ebből. Viszont meg vagyok lőve kicsit, hogy 24 csomagnyi cuccot hogy szedjek össze, mik legyenek azok. Tipikus "csajos lány", imád sminkelni, szóval gondoltam arra, hogy rendelek neki külföldről ilyen travel size sminkcuccokat, mert azok szépen beleférnek a kis zsebekbe, és még fér mellé valami édesség, csoki. De nem akarom az egészet telerakni sminkkel, arcápolási cuccokkal...


U.i.: tudom, messze még a december, de szeretek előre gondolkozni, listát írni, megtervezni mindent, hogy akkor hogy legyen, esetleg elkezdem beszerezni is a dolgokat, hogy ne egyszerre keljen rohangálni mindenért.


2019. szept. 30. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Iolyeneket pl: [link]
2019. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Felkapott lett ez a Rossmann+ kártya program. Szerintem jó lenne neki egy ilyen.
2019. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Tehetsz a csokik és egyebek mellé egy-egy kedves vagy elgondolkodtató idézetet, verset, viccet is.
2019. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ajánlom, hogy nézz el a Müllerbe. Vehetsz pl YC illatviaszt párologtatóba. Vagy valamilyen kisebb illatgyertyát. Pici ékszereket, arcmaszkot, lábmaszkot, kézvajat és ilyen apróságokat. Pl egy carmex ajakapolo is mehetne, a Müllerben a legolcsóbb és értékelni fogja, ha rúzsozik is.

Sminkek közül szerintem nem kell olyan sok, ha ilyen premium márkákat használ.

Én a mac oldalát nézném, szoktak lenni travel size termékek csomagban akcióban. Én így vettem 4 mini mac rúzst 8 ezerért. Én tennék bele könyvutalványt is, nyugodtan olvashat sminkelés mellett is.

Egyébként douglasban van bőven high end smink és illatszer, szerintem felesleges külföldről rendelni.

Mini parfüm is jó lehet, pár milis.

2019. okt. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

" Nem mellesleg azért erősen durva javaslat, hogy adventi kalendáriumba, aminek 24 zsebe van, high-end termékeket vegyen a kérdező, nemhogy többet, de még egy darabot sem kéne."

1. kérdésből is lejön, hogy nem 1000 forintot szán a kérdező a kalendáriumra, hanem ennél jóval többet

2. hidd el nekem, a kölyök jobban örülne 23 darab szaloncukornak és 1 db márkás sminkcuccnak, mint 24 darab balea miniterméknek

3. kérdező utánad leírta, hogy csak márkás cuccokat használ a csaj, ha vesz neki olcsó vackokat, az pénzkidobás, nem ajándék


Kérdező, nem tudom mennyi az, amit ténylegesen rászánsz, de te ismered az anyagi helyzeteteket ill a gyereket, annyit költs rá, amennyit szeretnél és ne befolyásoljon, hogy ki szerint sok amit költesz.


Sok sikert hozzá!


Esetleg, javasolni tudom, hogy léteznek ilyen havi dobozok, amiket meg lehet vásárolni egyesével és vannak benne márkásabb cuccok vagy olyan édességek, irodaszerek, amiket itthon nem kapni és ezek picik is

[link]

[link]

ezek egy részét szállítják ide is ill. ötletet gyűjteni is jó

emellett az amazon.co.uk és amazon.de oldalakon is lehet pl amerikai édességet venni olcsóbban, mint nálunk egy két extra boltban.

Ázsia Bt-nél is vannak olyan édességek, amit nem kap meg minden sarki boltban--ezekkel különlegesebbé és emlékezetesebbé tudod tenni az ajándékot, és ha jól csinálod és számít a pénz, akkor még nagyon drága sem lesz

2019. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
csoki mellé mehet mondjuk mosható/textil sminklemosó korong, a sminkcuccok mellé még kulcstartó (ilyen táskacippzárra akasztható borzasztószőrösesetlegcsillámos izé), toll, ha esetleg ír naplót (netalántán bujo-t), akkor matricák, pecsétek (ahh, 35 évesen ha nekem ilyenekkel lenne tele egy adventi kalendárium, oda lennék meg vissza), mozi- vagy koncertjegy, esetleg "ígéretkártya", ami szabadon beváltható pl ágyban reggelire, kérdés és feltétel nélküli kimenőre, stb.
2019. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"high-end termékeket vegyen a kérdező, nemhogy többet, de még egy darabot sem kéne"


Szép dolog az irigység, kedves kommentelő. Gondolom te nem engedhetsz meg magadnak egy ilyen terméket sem, így a frusztrációt egy idegen lány ajándékànak a megfúrásával vezeted le. Szép.


Szerintem döntse el a kérdező maga, hogy mennyit szán a kalendáriumra és az alapján legyen felosztva hány high end termék legyen.

Szerintem heti 1db pl tökéletes, a hét maradék napjaiba meg egyéb csajos dolgok és csoki.

Én kb heti 3 napba raknek csokit, egy napba egy sminkterméket, a maradék 3 napba meg szepsegapolassal kapcsolatos dolgokat. Fátyolmaszk, arcradír, kézkrém, fürdősó, körömlakk, hajmaszk stb.

Ha szűkebb a keret, akkor értelemszerűen több nap legyen csoki.

Annak tényleg nincs értelme, hogy veszel egy Rossman saját márkás alapozot és egyszer sem használja.

2019. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!