Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit ajándékoznátok ilyen...

Ti mit ajándékoznátok ilyen helyzetben a szeretett Férfinak?

Figyelt kérdés

(Előre szólok, hogy nem szeretnék kioktatást/véleményt a kapcsolatunk "jellege" miatt, hisz nem erről szól a kérdés, de szoros összefüggésben áll vele.)

Szóval van egy Férfi, akit szeretek. Úgymond "szeretői" viszonyban vagyunk (bár nem szeretem ezt a kifejezést). Több, mint másfél éve szeretjük már egymást. Mindkettőnknek van saját családja, egyikünk se akarja felborítani az életét, megbántani a saját, "rendes" párját, viszont egymást is nagyon szeretjük.


Nem tudom mivel lephetném meg karácsony alkalmából. Mikor elkezdődött ez az egész köztünk, egyikünk se gondolta vola, hogy idáig fejlődik ez köztünk.


Ha nem lenne köztünk semmiféle "akadály", természetesen tudnám, mivel lepjem meg. De így nehéz. Olyat szeretnék, amit akár "haza is vihet", úgysem lesz probléma belőle. Én jussak róla eszébe; személyes legyen, de csak Őneki, kivülálló számára teljesen átlagos.

Remélem érthető vagyok.

Így nagyon nehéz.


Amúgy idősebb, sportos férfi. Kissé régi vágású/gondolkodású.Oktató. Vicces, kedves, életvidám. Szeret síelni, biciklizni, rendszeresen fut. Túrázást is nagyon szereti. Nem szereti, ha Ő van a középpontban.

Isteni vele a szex, bevállalós ilyen téren. :-)

Szeret jókat enni, bár főzni nem nagyon tud. Mozit nem szereti, színházba jár.

Ennyi hirtelen róla. Nagyjából el tudjátok képzelni, milyen lehet.


Légyszíves segítsetek!

Mit adhatnék neki így?


2019. dec. 20. 20:23
1 2
 11/18 anonim válasza:
20%
Adj neki is egy kupont! Megmondja az asszonynak, hogy rádióba nyerte mert ő volt a 10.betelefonáló 😄
2019. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Te tényleg nem érted a lényeget kérdező... ez nagyon gáz. Lehet nem ártana visszanézned pár esküvői fotót, esetleg feleleveníteni az esküvői fogadalmat a fejedben. De a szeretődnek sem!
2019. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
12%
Én nem tudom te hogy vagy képes együtt lenni egy férfival. Büdöset c.rik, rohad a lába, avasszagú a szája. Kérdező,veled nagy gond van, őszintén mondom.
2019. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
0%
Menj el intimfotózásra és abból vágj össze egy kis videót. Telefonján el tudja dugni gondolom.
2019. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm!


A #13 válaszolónak pedig üzenném, hogy úgy mint egy Nő egy Férfival, akik szeretik egymást. Nem rohad a lába, nem avas a szája. Egy teljesen igényes Férfi, imádnivaló illattal. A büdöset c.rik meg no comment. Gondolom Te meg rózsaillatút.

2019. dec. 20. 22:12
 16/18 anonim válasza:

ajándékozz neki "Hosszúlépés, járunk?" Kupont. Keress rá a neten. 1.5 évig felhaszálható, nem kézzelfogható ajándék, tehát nem fog lebukni vele. A páros programot meg együtt választhatjátok ki majd később.


Hidd el, én megértelek, nem ítéllek el azért, amit csinálsz.

Tudom hogy mocsok nehéz lehet.

2019. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Egy jó válóperes ügyvédet mindkettőtöknek, meg egy tükröt, hogy szembe köphessétek magatokat. “Szerett férfi” ha annyira szeretnéd, akkor elválnál a férjedtől, ő meg a nőtől. Sok gusztustalan sztorit hallottam már, na de hogy mindkét fél házas legyen...undorító🤢
2019. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Voltam már hasonló helyzetben, habár én akkor kiléptem az előző kapcsolatomból (nem bírtam elviselni hogy mindig hazudozni kell) de a “szeretőm” (mondjuk így) folytatta az akkori kapcsolatát is, így az egész nagyon stresszes volt és fájdalmas. Hála Istennek vége lett, sajnos túl későn, de kiléptem a kapcsolatból.

Az ajándékozás nehéz volt mert sajnos semmit nem vihetett haza, így a legtöbbször csak olyan dolgokat tudtam neki adni, amit el is tudott használni, vagy éppen kihasználni. (Pl kozmetikai cuccok, alkoholos ital, közös fürdőzés, masszázs stb), szerintem amúgy bármit vehetsz neki, ami nem egyértelmű, hogy egy harmadik féltől van, hiszen mondhat bármit, akár, hogy egy kollégájától kapta.

Egyébként a Szerelem, sosem tudhatjuk, hogyan és mikor talál ránk,

én végül megkönnyebbültem, hogy az én titkos kapcsolatom véget ért,

de remélem, hogy nektek sikerül majd, akárhogyan is alakul.

Biztosan találsz majd valamit ami csak is rád emlékeztetheti.

Akár egy bögre, egy plüssfigura (természetesen nem szívecskés, vagy ilyesmi), óra (esetleg?), ékszer (ez igaz feltűnő, de kaphatta vmi családtagjától is akár), egy új pénztárca, ilyesmi

Kellemes vásárlást ! 🙂

2019. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!