Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Unokahúgom születésére mennyi...

Unokahúgom születésére mennyi ajándékot illik adni?

Figyelt kérdés

Nővéremmel jóban vagyok, ő 30, én 27. Két hónap és megszületik a kislánya és most elkezdtek bevásárolni a babának. Nem vagyunk egyiken se szegények, de nem is gazdagok. Mindketten bérelt lakásban élünk, néha ki tudunk spórolni egy nyaralást. Bár nem vagyunk túl vallásosak, de meg lesz keresztelve a baba és én lennék a keresztanyja.

Viszont nincs tapasztalatom ebben. Mennyi értékben illik ilyenkor ajándékot venni? Mi számít túl soknak és mi túl kevésnek?



2020. jún. 16. 22:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel most nem mondtál semmit. 20-50 ezer forint között valami hasznosat vennék, egyeztetve a testvéremmel.
2020. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg a testvéredet, hogy mire lenne szükségük és akkor biztosan olyat fogsz venni, aminek örülnek és nem keveslik/sokallják.
2020. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Szeretem a testvérem, de róla tudni kell, hogy felső limit nincs. Soha nem mondaná, hogy elég.

Összeírt egy listát a családnak, hogy mikre lesz szüksége.

Ezekből válogatva, természetesen vele egyeztetve idáig 90 ezret költöttem rá.

2020. jún. 16. 22:36
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit megengedhetsz magadnak, és még szívesen adsz.
2020. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát 90 ezer Ft sztem már bőven elég :)
2020. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
#3as Gyerek nélkül 90 ezer, de milyen alapon? Ezt babaváró ajándéknak sokallom, remélem nem ezen felül gondoltad a keresztelő ajándékot. Eltelik pár hónap, a mostani lista felére nem lesz szüksége, új igények lesznek..
2020. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Ez valami kamu? Vagy verseny? 90000? Mindent te vettel meg vagy mi??? Csak nem valami gucci rugdalozot kért?
2020. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Én a saját fiamra nem költöttem 90 ezret 😂 Oké,használtan kaptuk a kiságyat,babakocsit,ruhákat. Én pl nem írtam össze listát,mert nem mással akartam megvetetni a cuccokat a saját gyerekemnek. Van 3 testvérem,de azért ha már ennyit költöttek volna,tuti szólok,hogy elég. Sosem vártam el,hogy bármit vegyenek,ha hoztak,megköszöntem,örültem,de sose kértem
2020. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A család nem nagy és senkinek sincs gyereke, tehát egy darab babaruha sincs amit örökölhetne valahonnan. Én szívesen adok, de szeretnék rendes határok közt maradni. Édesanyám kérdezte, hogy keresztelőre mit adok? Mármint ezen felül kelle és ekkor mondtam neki, hogy szerintem amiket idáig vettem azok lefedik a keresztelőt it.

A babakocsit meg a pelenkázóágyat a szüleim veszik. A babamonitort, hordozót meg cumifertőtlenítőt az apai szülők. Tőlem bölcsőt meg kiságyat kapott más ruhanemű mellett.

2020. jún. 16. 23:55
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
7 A világ összes pénzét el lehetne költeni egyetlen gyerekre, még úgy is, hogy nem a legmárkásabb dolgokat veszed meg.
2020. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!