Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Unokahúgom születésére mennyi...

Unokahúgom születésére mennyi ajándékot illik adni?

Figyelt kérdés

Nővéremmel jóban vagyok, ő 30, én 27. Két hónap és megszületik a kislánya és most elkezdtek bevásárolni a babának. Nem vagyunk egyiken se szegények, de nem is gazdagok. Mindketten bérelt lakásban élünk, néha ki tudunk spórolni egy nyaralást. Bár nem vagyunk túl vallásosak, de meg lesz keresztelve a baba és én lennék a keresztanyja.

Viszont nincs tapasztalatom ebben. Mennyi értékben illik ilyenkor ajándékot venni? Mi számít túl soknak és mi túl kevésnek?



2020. jún. 16. 22:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

15-ösnek igaza van, lényegében én is ezt mondanám:

" Most állítsd le ezt a felfogást, mert a végén a gyerekükre fogsz keresni, pláne keresztanyaként. "

Kérdező, elhiszem, hogy ez most Neked nagy dolog, de tényleg használd az eszedet. A tesódék szimplán pofátlanok amúgy. Te meg most, ha így fogod bevezetni, tényleg a gyerekre kereshetsz majd.

Nálunk a családban két totál egymásra cuppant iker tesó közül a lánynak lett gyereke. Nagyon jó testvérek, szeretik egymást, bajban-gondban is mindig egymás mellett vannak. Az ikertesó (most már nagybácsi ugye) tetejébe egyedülálló még, és átlag felett jól keres. Ennek ellenére sem veszítette el az arányérzékét, unokahúg finanszírozásával kapcsolatban. Szerintem nem kell túlzásokba esni.

2020. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Testvéred is a rokonságnak szül, és azzal is tartatja el a gyereket majd, ha már a születése előtt azzal kezdődik, hogy mindenkivel megvetet mindent.

Ők vettek már valamit?


Ha gyereket vállalok a párommal, nem lenne pofám listát írni a rokonságnak az összes beszerzendő dologról, hogy lehet válogatni.


Ha te leszel a keresztanya, készülj fel, hogy a nővéred jelen felfogásával nézve fejős tehén leszel.

2020. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A 90 felett már semmit sem KELL. Ennyit sem kellett volna.

Ha akarsz, adsz, ha nem akarsz, nem adsz.

2020. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!