Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajandek vasarlaskor mik a fo...

Ajandek vasarlaskor mik a fo szempontok? Figyeltek arra hogy magyar termek? Vagy kisvallalkozot tamogattok, vagy kezzel keszult terméket vesztek vagy kornyezet tudatos? Melyik a legfontosabb nektek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 13:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
A legfontosabb szempont, hogy akinek veszem, ő örüljön neki, hasznát vegye.
2021. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Elsőnél a pont. Olyan ajándékot veszek, amiről azt gondolom, hogy örülni fog neki az, akinek szánom. Ennyi.
2021. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyetlen szempont, hogy aki kapja, annak tetsszen.
2021. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nyilvan ertem de azon tul a tobbi szempont nem fontos?
2021. jan. 14. 19:00
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Számomra a többi nem fontos!
2021. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Lényeg hogy olcsón vegyünk drágának látszó dolgokat annak mindenki örül és az sem baj le esik a kamionról ha értitek mire gondolok.
2021. jan. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Nekem egyik se fontos. A vállalkozó tudja, hogy ki/mi a célközönsége és azt is vállalta, hogy nem mindenki fogja az ő termékét venni.

Ha kézműves ajándékot akarok, akkor az arany árban van, egy egyedi kulcstartó 5 ezert nekem nem ér meg.

A környezet tudatosságot, meg nem az ajándékokon fogom gyakorolni, ami évente kb 2x van/személy. Helyette ha nagyon akarok ezzel foglalkozni akkor ezt sokkal hétköznapibb módon teszem (pl. Tampon helyett intimkehely).

2021. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Ajándékvásárláskor tényleg csak az a fontos, hogy az ajándékozotthoz a lehető leginkább megfelelő terméket válasszam. Mi már rég felhagytunk a teljes meglepetésekkel, nem azért, mert nem ismerem a másikat, hanem azért, mert pl. apám fantasztikus dolgokat barkácsol, de fogalmam sincs, ehhez milyen eszközökre, alapanyagokra lehet szüksége. Vagy pl. anyámnak annyira más az ízlése, mint nekem, hogy amikor órát szerettem volna ajándékozni neki, megkértem, jöjjön el velem, és ő válassza ki, mert hosszú távra veszem, és azt szeretném, ha PONT olyan lenne, amilyenre vágyik - mondjuk előtte én is nézelődtem, és végül abban a boltban vettünk órát, amiről azt gondoltam, hogy a legszebb órák vannak.


Ha magamnak veszek valamit, akkor igen, pl. a kézműves szempontok is szerepet játszanak. A magyar termékeket leginkább élelmiszerek terén szoktam előtérbe helyezni.


De hogy melyik szempont fontos és mennyire, az mindig az adott termék kategóriától függ.

2021. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Ezek közül egyik sem lényeges szempont.

Az a lényeg, hogy olyat sikerüljön találnom, aminek örül, amire vágyik, amivel sikerül pozitívan meglepni.

2021. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
a másik személyisége, ízlése és vágya a legfontosabb, de ha mondjuk ajándék a kétévente látott nagynéni esküvőjére a tengerentúlra mert reprezentatív céllal apám ragaszkodik hozzá (tehát se közünk se ismeretünk az egészhez), akkor általában valami helyi vállalkozás, ismerősök terméke mellett döntünk. legalább nekik legyen jó, ha másnak nem is :D
2021. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!