Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajandek vasarlaskor mik a fo...

Ajandek vasarlaskor mik a fo szempontok? Figyeltek arra hogy magyar termek? Vagy kisvallalkozot tamogattok, vagy kezzel keszult terméket vesztek vagy kornyezet tudatos? Melyik a legfontosabb nektek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 13:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezek közül egyik se
2021. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ertem koszi.

Egy oldalrol furcsa mert sok helyen latom hogy ezek a szempontok fontosak de itt senki nem emliti. De miert

2021. jan. 15. 20:28
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
engem személy szerint hidegen hagy hogy honnan származik a termék (nem is élek Mo-n). kisvállalkozó támogatása esetleg fontos lehet, kézzel készült is van hogy fontos (attól függ kinek veszem, milyen jellegű a termék), a környezettudatosság talán a legfontosabb a felsorolt szempontok közül.
2021. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A legeslegfontosabb számomra, hogy akinek veszem, ő örüljön neki. Eléggé tudatos vásárló vagyok, szóval örülök neki, ha magyar termék, nem valami tucat gyártott multis termék, természetbarát, szóval, nem 1000 réteg műanyagba van becsomagolva és még sorolhatnám, de ajándékozáskor, valamint az élet bizonyos területén, ez nem mindig kivitelezhető. Példának okáért, ha például karácsonyra, elektronikus eszközt szeretnék venni, valakinek, jó esélyen nem fogok találni, magyar, kisvállalkozók által készített, 1000%-ig természetbarát eljárással készített terméket, de természetesen, ajándékozáskor sem hátrányok, ezen tulajdonságok.
2021. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én vagyok az Ufo, akinél ez szempont. Persze amellett, hogy a megajándékozott örüljön neki.

Karácsonyra 2 ismerősnek is vettünk 1-1 üveg bort. Kistermelőtől, akit régota ismerünk.

Egyik fiamnak egy bőr tárgyat vettünk, azt is magyar kisiparostol. Öcsém a születésnapjára sütődiszkoszt fog kapni, szintén magyar kisipari termék.

Korábban kapott a lányom (mivel fontos neki a környezetvédelem) sokszor használhato méhviaszos szalvétát, szintén magyar termelő munkája.

szoval nálunk ez is szempont. Persze nem lehet mindig mindenkinek ilyen terméket venni.

2021. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 qkker1 ***** válasza:
22%
Drága kérdező, ha már ennyire magyarkodsz, akkor kezdhetnéd azzal, hogy megtanulsz helyesen írni! Tudod vannak a magyar nyelvben olyan furcsa dolgok, mint írásjel, ékezet!
2021. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sose hasznalom minek
2021. jan. 16. 20:54
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legfőbb szempont, hogy akinek vásárolom, annak tetszen.
2021. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!