Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fura ajándékozás a párom...

Fura ajándékozás a párom szüleitől, ti mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal még csak pár hónapja vagyunk együtt, jelenleg otthon él a szülinél (30 éves). Ő a családtagjainak 8-9 ezer forint/fő értékben vásárolt ajándékot, én is segítettem ebben neki, mondtam neki, hogy beszállok és így együtt adjuk, de nem fogadta el. Így én külön vettem Stühmer szaloncukrot, készítettem bejglit meg zserbót és azt "ajándékoztam". Bár nem vártam, de kaptam én is ajándékot, aminek nagyon örültem, megköszöntem, de miután jobban megnéztem... kaptam egy ferrero rocher bonbont, aminek egy hónapja járt le a szavatossága, kaptam egy illatgyertyát és egy bögrét aminek a belseje csupa por volt, az alján a címke pedig el volt sárgulva meg le volt már kopva a mosogatástól. Szerintem a szekrényből kivettek valami dolgot, amit úgysem használtak és azt ajándékozták nekem. Elég furán érzem magam emiatt, mert akárhányszor náluk voltam mindig vittem valami sütit, sose mentem üres kézzel. Ti mit gondolnátok ezek után?
2022. jan. 1. 23:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
56%

A legfontosabb információ hiányzik: tudták-e, hogy odamész karácsonyozni. Ha tudták jó előre, akkor bunkóság, ha nem, akkor nem.


Persze az is számít, hogy pl. mennyire lehetnek pénzszűkében.


A szeretetnyelves dolog is igaz lehet, illetve, hogy alig ismernek.


Mennyire komoly a kapcsolat? Amúgy hogy kezelnek?

2022. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!