Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyoskent orulnetek ennek az...

Anyoskent orulnetek ennek az ajandeknak?

Figyelt kérdés
Jovoheten lesz anyosom 51eves, arra gondoltam hogy egy hore valtozo bogrere nyomtattatom a kiskutyaja kepet, az unokajarol(lanyomrol) pedig keszittetek egy a4es kirakot. Vagy inkabb a bogrere kene az unokat es a kirakora pedig a kutyust? Nem tudom eldonteni😅
2022. ápr. 7. 23:42
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon szar ötlet
2022. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
78%
Elég gyerekes ajàndêk 😅
2022. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
74%
Vagy lehetne valami olyan ajándék, ami róla szól és nem a gyerekedről. :)
2022. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem vagytok elég személyes viszonyban, hogy ismerd az ízlését és az igényeit, akkor inkább legyen valami virág meg csoki/pia. Ez a bögrés-puzzle-ös kb egy nyolc éves gyerek szintje.
2022. ápr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
65%
Az 50 éves még bőven ad magára, nehogy már kirak9t adj neki 😂 Miket szeret? Smink, vagy egy konkrét márka esetleg?
2022. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
77%

Ha 12 évesen lennék anyós, nem hogy örülnék, hanem direkt ezekre vágynék.

51 évesen azért egy rendes ajándékot jobban tudnék értékelni a sok porfogó kacat helyett...

2022. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
77%
Vagy fogjatok össze a család többi tagjàval és akkor egy táskát vagy szép nyakláncot vagy valamit😅
2022. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg tök jó ötlet. Nekem is van kutyám és nagyon örülnék ha olyan ajándékot kapnék amin ő van.

Unokám nincs, de biztos vagyok benne hogy ha lenne, ugyanúgy örülnék az unokás ajándékoknak is, mint a kiskedvencesnek.

Ezek legalább személyes ajándékok, nem tucattermékek amit csak levesz az ember a polcról és bárkinek odaadhatja.

2022. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a saját képes kirakós és bögrêk is tucattermékek már.
2022. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
29%

9, tehát ha a kérdező gyerekéről készült cuccot elkezdenék tucatban gyártani, az másnak is annyit jelentene mint az ő családjuknak? Te megvennéd az idegen gyerekről készült tárgyat?

Pont ez a lényege, hogy ezek az ajándékok nem a pénzről szólnak, hanem a fontos dolgokról. Az érzelmekről.

Én sokkal jobban örülök ha ilyesmit kapok, ami csak nekem érték, mintha mondjuk kapnék egy drága táskát vagy parfümöt, vagy akármit. Azokat én is meg tudom venni magamnak, ennek viszont érzelmi értéke van.

De nyomogassátok csak a pirosat, itt a gyk-n érzelmi analfabéták vannak akiknek a szemében gáz minden ami normális, mert diszfunkcionális családokban nőttek fel.

2022. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!