Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyoskent orulnetek ennek az...

Anyoskent orulnetek ennek az ajandeknak?

Figyelt kérdés
Jovoheten lesz anyosom 51eves, arra gondoltam hogy egy hore valtozo bogrere nyomtattatom a kiskutyaja kepet, az unokajarol(lanyomrol) pedig keszittetek egy a4es kirakot. Vagy inkabb a bogrere kene az unokat es a kirakora pedig a kutyust? Nem tudom eldonteni😅
2022. ápr. 7. 23:42
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
82%

Több éve kaptam egy ilyen bögrét az unokám képével, azóta is ugyanott van a szekrény mélyén.

A kirakóknál meg valami komolyabb, nehezebb téma még érdekes lenne, de ez semmi esetre sem.


Ha ajándékot akarsz adni, az legyen inkább valami megszokott dolog, de ne ilyen álkreatívcucc, ami neki csak újabb porfogó lenne.

2022. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
38-as azért egy 51 éves még bőven nem a néni kategória :D
2022. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
73%

#5 Nehogy azt hidd, a kirakónak nagyon sok különböző korosztályba tartozó rajongója van, sportszerűen űzik, most szervezik Siófokon a legközelebbi versenyt, egyéni és páros kategóriában is. A fényképes puzzlek pedig egyediek, azzal biztos nem találkozik szembe a boltban, feltéve, hogy szereti.

Én egyik karácsonyra kaptam egyedit, az egyik kedvenc Harry Potter karakteremmel, be is van keretezve.

És bár a legjobb barátnőmnél jobban senki nem ismer, mai napig örömmel használom a hőre változó bögrét, amin közös fényképünk van vele, és a férjével.

2022. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
35%

42: na igen.... Én még egy tizessel később is azt mondom, hogy megsértődnék ha öregnéninek tartanának...


Nincs időm visszaolvasni, de én leginkább élményajándékot adnék. Együtt elmenni valahová, hangversenyre, színházba, stb. Vagy úgy venni neki két jegyet, hogy a barátnőjével mehet...

2022. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Tegnap megvolt a szulinapozas, anyosnak kifejezetten tetszett mindket ajandek. Plane hogy nem valami sablonos csomagot kapott :D
2022. ápr. 19. 21:40
 46/47 anonim ***** válasza:
40%

Akkor szerencsés vagy, hogy ilyen gyermeki lelkületű az anyósod. 🤷

Jó tanács: jövőre majd pólót meg naptárt csináltass neki a gyerek meg a kutya képével. Olcsón megúszod úgy anyagilag mint kreativitásügyileg.

Utána évben jöhet a fotós kispárna.

Végül pedig a fotótapéta 🤣

2022. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
46# koszi a fain otleteket, de egy 2x2meteres olajfestmenyre gondoltam amin a gyermek es kutya egyutt szerepel🤡🤡
2022. ápr. 21. 10:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!