Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyoskent orulnetek ennek az...

Anyoskent orulnetek ennek az ajandeknak?

Figyelt kérdés
Jovoheten lesz anyosom 51eves, arra gondoltam hogy egy hore valtozo bogrere nyomtattatom a kiskutyaja kepet, az unokajarol(lanyomrol) pedig keszittetek egy a4es kirakot. Vagy inkabb a bogrere kene az unokat es a kirakora pedig a kutyust? Nem tudom eldonteni😅
2022. ápr. 7. 23:42
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen ajándékokat olyannak adnék maximum, aki évente egyszer látja az unokákat. az utolsóval értek egyet, figyelmet adj. Szervezzetek egy olyan napot, amikor közösen kirándultok, együtt elmentek mondjuk egy arborétumba, vannak helyek, ahova az unoka és a kutya is bemehet. Nem idős öregasszony az anyós, ebben a korban még sokkal fogékonyabb a programokra az ember :)
2022. ápr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:
71%
30-as, ott a pont. Unokas kirakotol, kutyas bogretol viszketnek. En Anyukamnak pl idot es elmenyt adok, mert annak orul legjobban. A fozest tehernek erzi, igy ezterembe viszem, hogy egyutt legyunk, jol erezze magat, elvezze kicsit a ‘luxust’. Az unokarol kap szep kepet pl egy szep keretben, de nem puzzlet, mert tuti hogy nem rakosgatna… egy kepet vagy albumot hamarabb elovesz, ha meg akarja nezni az unokajat. Kertet szereti? Vegyel neki ajendek utalvanyt kerteszetbe. A lenyeg, hogy ne letudni akard valami kommersz otlettel, hanem figyelj arra, hogy o mit szeret.
2022. ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
29%
Anyám, ezeket a válaszokat.. vannak ám nagyik, a kik szeretik az unokájukat, és örülnek az olyan ajándéknak is amit a kérdező talált ki. Főleg hogy nem is szeretik a tök személytelen, pia-csoki-virág-kence jellegűeket. A mozi színház tök jó, ha egyáltalán szerei az ilyesmit.
2022. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
65%
Én mondjuk valami HASZNOS dolgot adnék, nem egy kacatot a gyerekemről - aki igazából nekem meg apjának a szeme fénye és ennyi.
2022. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
27%
És mi a hasznos, szerinted? Azt kéne felfogni, hogy az számít, a nagyinak mi tetszik, nem az hogy az ajándékozónak... Apám is mindig "hasznos" ajándékot kapott, és ott porosodott évekig.
2022. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként én is sűrűn kapok ilyen értelmetlenséget, amit illedelmesen megköszönök és megy a polcra a többi közé.

Ez tipik olyan ajándék, hogy igazából semmi kedvem két percnél több időt ölni a kitalálásába, úgyhogy jó lesz.


Ha csokit vagy gluténmentes kajacsomagot, illatgyertyát kapok annak 1000x jobban örülök, mint egy ezredik kacatnak.

2022. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
71%
35-ös, egy bögre, meg kirakós pontosan ott fog porosodni a polcon. Egyről beszélünk.
2022. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
76%
De az te vagy. Náluk az anyósom elküldene a francba az illatgyertyával, a gluténmenetes, bio, vegán meg egyéb marhaságokkal hogy mit flancolok, ennyi erővel a klotyón is lehúzhattam volna a pénzt. Szóval mint mondtam- a néni ízlését kéne ismerni, nem azt hogy te mit szeretnél. Ha a mama szereti a képeket, akkor kapjon képet. Ha olyan mint anyum hogy imádja a fura bögréket, ( akármerre megy szerez egyet emlékbe) akkor a bögre is jó ötlet, hiába tarom én személy szerint felesleges csetresnek: neki tetszik hogy ezt itt szerezte, az ott szerezte, és milyen élményeik voltak az adott helyen.. Az idősebbeknek a kajacsomag sokszor sértő, mert azt sugallod vele, hogy nem tud magáról gondoskodni, csak mondom.
2022. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
43%
A lényeg röviden és velősen: itt lehurrogták a kérdezőt, pedig csak ő tudhatja mik az anyósa szokásai: szeret-e kimozdulni, megbántódna-e egy ajándékkártyától, amit ő maga vásárolhat le, vagy szar anyagi helyzetben van, és nagy segítség lenne-e neki: nincs-e betegsége hogy ne csak kínlódás legyen neki kimozdulni.
2022. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
76%
"35-ös, egy bögre, meg kirakós pontosan ott fog porosodni a polcon. Egyről beszélünk." Nem. Te arról beszélsz, neked mi a nyűg, nem arról hogy egy idős mit szeret.
2022. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!