Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyoskent orulnetek ennek az...

Anyoskent orulnetek ennek az ajandeknak?

Figyelt kérdés
Jovoheten lesz anyosom 51eves, arra gondoltam hogy egy hore valtozo bogrere nyomtattatom a kiskutyaja kepet, az unokajarol(lanyomrol) pedig keszittetek egy a4es kirakot. Vagy inkabb a bogrere kene az unokat es a kirakora pedig a kutyust? Nem tudom eldonteni😅
2022. ápr. 7. 23:42
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
86%
Értelmezd már amit írtam. Nem az ő gyerekéről készült bögre a tucattermék, hanem ezek a kêpes bögrék és képes kirakók.
2022. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
29%
Ha ên érzelmi analfabéta vagyok, akkor te ezzel a szövegértési képességeddel mi vagy?
2022. ápr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
74%

10-es, ha elfogynak az érvek, akkor jön a személyeskedés?...

Egyébként meg ugyanúgy meg tudná venni az anyós is a fotóval ellátott bögréket, tehát eleve hibás az érvelés. Ha azzal érvelsz, hogy mi az érték a drága táskával vagy a parfümmel szemben, akkor inkább a családot lehetne felhozni, vagy a nem anyagi eredetű értékeket, nem? A bögre meg a puzzle ugyanannyira anyagi, attól, hogy a kutyának vagy az unokának a képe van rajta. És amúgy igen, biztos mindenki diszfunkcionális, csak te vagy a helikopter. A válaszok arányaiból azért látszik az általános vélekedés.

2022. ápr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
26%

11, akkor te értelmezd amit én írtam. Attól egyedi hogy az a gyerek van rajta akit valószínűleg a világon a legjobban szeret. Nem egy random gyerekről készült fotó, ami kiment tucatgyártásba.

Ez adja az értékét.

2022. ápr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem még egy kis édességnek is jobban örülne.
2022. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
34%
Nem az a lényeg hogy drága legyen, hanem az, hogy olyan legyen amit tud hasznàlni és használni is fog, nem a szekrényen porosodni.
2022. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
41%

Ja, a válaszok arányaiból látni hogy miféle emberek járnak ide. Legalábbis nagyon remélem hogy nem ez az ország általános érzelmi és szellemi szintje, csak itt összehordta a szemetet a szél.

Elég szétnézni ebben a kategóriában. Ha van egy kérdés ami arról szól hogy kinek milyen gyerekkora volt vagy milyen a kapcsolata a szüleivel, le vannak nullázva azon kevesek, akik valami pozitívat írnak. Akik elkezdik magyarázni hogy mennyire szar gyerekkoruk volt és mennyire utálják a szüleiket, meg ebből fakadóan az összes többi embert, azok 100-ra vannak pontozva. Itt a gyűlölködő, magányos, szánalmas emberek a menők, és ha akad köztük néhány boldog, kiegyensúlyozott, elégedett, az ki van taszítva az átlag lúzerek közül :D


Kérdező, te ismered az anyósod, ha nektek normális családotok van ahol szeretet honol, és úgy érzed hogy ezek számára jelentenének valamit, akkor figyelembe se vedd az itteni forever alone emberkék véleményét, valójában a saját nyomorukat vetítik ki azzal hogy lehurrognak mindenkit.


További kellemes estét, én kiszálltam ebből a mentális homokozóból, bizonyos szint alá nem vagyok hajlandó lemenni, mert az életben nem hagyják abba ha úgy érzik hogy találtak egy koncot amit falkában marcangolhatnak :)

2022. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Nem sminkeli magat, vagy tizfele parfumje van ami porosodik a polcon. Edesseget nem szereti, van egy sajat viragos kertje. Ekszerbol csak azt hordja, amit a ferjetol kapott, meg tavaly karacsonyrol is van bontatlan kenceficeje a kedvenc markajabol. Olvasni nem szokott, minden haztartasi eszkoze megvan mind uj/modern. Penztarcan gondolkodtam meg, de azt a lanya vett mar neki.

Egyeb otlet? :)

2022. ápr. 8. 00:33
 19/47 A kérdező kommentje:
Ja es inni se iszik, wellness hetvegere befizetni meg nincs keretunk. Masszazsra egyszer beiratta a ferje, de azt mondta egy alkalom boven eleg volt, hogy tobbet ne menjen :D
2022. ápr. 8. 00:35
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Színház, koncert?
2022. ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!