Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyoskent orulnetek ennek az...

Anyoskent orulnetek ennek az ajandeknak?

Figyelt kérdés
Jovoheten lesz anyosom 51eves, arra gondoltam hogy egy hore valtozo bogrere nyomtattatom a kiskutyaja kepet, az unokajarol(lanyomrol) pedig keszittetek egy a4es kirakot. Vagy inkabb a bogrere kene az unokat es a kirakora pedig a kutyust? Nem tudom eldonteni😅
2022. ápr. 7. 23:42
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
83%
Azért lennénk forever alone-ok vagy nyomorult emberek mert ajánlottunk egy kreatívabb és értelmesebb ajándék ötletet? Nálad sincs minden rendben, aki így elkezdi szidni a másikat, csak azért mert, nem értesz egyet a másik ember véleményével. Annyit mondtam neked, hogy ezek a képes cuccok igen is tucat termékek. Te pedig el kezdtél személyeskedni, hogy mi érzelmi analfabéták vagyunk, most meg szemetek, magányosak stb. Ez csak is téged ír le.
2022. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
21# koszonom az elso olyan valaszt, ami talan jo is lehet. Reggel megkerdezem a ferjet. Bar inkabb radiot szokott hallgatni es nem eppp szinhazba jaro, inkabb az otthoni bekuckozos filmezos fajta
2022. ápr. 8. 00:41
 23/47 anonim ***** válasza:
70%

Vagy a csésze vagy a cserepes virág szerintem jó ötlet. Esetleg az unoka fotót nyomtatsz cserépre és valami virágot raksz bele. Kirakó csak akkor jó, ha van türelme az ilyen kreatív, gondolkodós dolgokhoz, esetleg a hobbija a kirakózás. Ha szereti, akkor valami komolyabbat szerintem.

#18. Sajnos rám is igaz majdnem minden, amit felsoroltál, leszámítva azt, hogy nem utálok és kezdek ki másokat a saját nyomorom miatt. De itt valóban sok az ilyen típus, ha nekem sz.r legyen másnak is az...ezért selejt ez az oldal, sokan nem segíteni jönnek fel másokon, hanem még belé is rugnak...

2022. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim válasza:
82%
Múzeum is lehet ami az ő korosztályának való. Nem tudom hogy írták e de mozi esetleg és ő választana filmet? Esetleg gyógyfürdő.
2022. ápr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
90%

Ha szeret kirakózni akkor bármelyik ötlet jó.


Ha nem, akkor a virágiskertjébe egy különlegesebb virág is örömöt okozhat

2022. ápr. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Wellnes hétvége, könyv utalvány, valami ami kapcsolódik a hobbijához.

Az unokás kirakó legyen inkább anyáknapi ajándék.

2022. ápr. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez a két ajándék így egyben túl sok és nem anyagi értelemben. Nagyon hasonló és kár egyszerre ellőni. Vagy egyik vagy másik. Én a kutyás kirakót adnám most, karácsonykor az unokás történetet.
2022. ápr. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mozi, vacsival egybekötve, étteremben, vagy takaró, ha kuckózni szeret. Nehéz ügy. Én még csak 40 múltam, de nekem sem kell semmi fölösleges, ezredik bögre, inkább virág, étterem, mozi, vagy újságelőfizetés.
2022. ápr. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
78%

Anyós a sógornőmtől állandóan ilyeneket kap, hülyét kap tőle. Mondjuk mit vegyen, mikor fogalma nincs semmiről az anyjával kapcsolatban... 25 éves nem főz, de karácsonyra kuktár hozott.

Anyóst meg baromira bántja, hogy nekik ennyire számít.

2022. ápr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
92%

14, egy ajándék értékét az adja, hogy odafigyelsz a megajándékozottra.. Szerinted mennyi figyelmet kap ez az anyós, mennyire ismerik, ha ezt itt kell megkérdezni?

Engem decemberben kigúnyolt a sógornőm meg a debil családja, mert az volt az ajándék, hogy anyóst autóba raktam (már csak max orvoshoz megy el egyedül), elvittem egy fehérneműüzletbe, és kapott bugyikat meg trikókat.

Tudom, hogy régóta aggódik, hogy ezer éve nem vett újat, jaj, mi lesz, ha kórházba kerül, nincs egy normális darab. Hát most van. Hogyan volt ettől, mint a drága, márkás, parfümös tusfürdőtől, testápolótól (kuka), mert évek óta mindentől viszket, egyfélét használ.

Szóval adj inkább figyelmet... És mutasd meg az unokát személyesen, ne bögrén.

2022. ápr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!