Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szoktatok pénz kapni karácsonyra?

Szoktatok pénz kapni karácsonyra?

Figyelt kérdés

Készítek egy felmérést.

(ha gondolod összeget is írj, főleg olyanok válaszát várom akik még a szüleikkel élnek)



2023. jan. 2. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, szoktam
Nem, nem kapok pénzt a szüleimtől.
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülőktől, elég messze élnek, úgyhogy nagyon ritkán látom őket. Ötvenezret kaptam (más zsebpénzt nem kapok)
2023. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kaptam, de az is azért, mert "hoppá, rólam elfeledkeztek". Jobban esett volna ha inkább nem kapok semmit, de a megjegyzést is megtartják. 5000,- volt
2023. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta azt kapok, mert úgy gondolják jobb az, ha magamnak azt veszek belőle amit tényleg szeretnék, minthogy kapjak valamit ami a szekrény tetején köt ki és soha nem nyúlunk hozzá.
2023. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dédimtől kaptam 10.000-et idén.
2023. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Már felnőtt vagyok, külön élek, de amíg náluk laktam, addig sem. Nagyanyám ajándékozott mindig pénzt, mivel abszolút nem ismert, fogalma sem volt, mit vehetne.
2023. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Mi a szülőktől mindig az kapunk, arra költjük amire mit szeretnénk..
2023. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
59%
Nem, nincs kitől.
2023. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Nagyszülőktől. Nagyon idősek szegények, nem nagyon tudnak járkálni mindenfelé, másrészt az egyik kb. az ország túlsó felén lakik, szóval nem is nagyon tudja, hogy mi az ami most érdekel, mit szeretnék.
2023. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg a keresztanyámtól is.
2023. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!