Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékkal háláljam...

Milyen ajándékkal háláljam meg a barátom szüleinek, hogy 5 napig vigyáznak a kutyámra?

Figyelt kérdés

Még csak kétszer találkoztunk, a barátom a kutya miatt náluk tölti a húsvéti napokat (30 körül vagyunk amúgy), én pedig elutazom a barátaimmal. Náluk lesz a kutyám, ami bár a barátom felelőssége, azért tőlük is rendes, hogy befogadják.


Valami ötlet, mit adhatnék nekik? Nem vagyok jó ilyen etikett-dolgokban.. Semmi különöset nem tudok róluk, szóval a személyes ajéndék nehéz.



2023. márc. 30. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nemrég még lehetett kapni olyan bonbont, aminek a dobozán kutyás képek mellett Thank you for taking care of my dog felirat volt :) az pl. alkalomhoz illő lenne.
2023. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A barátodat kérdezted?
2023. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Mi az amit szeretnek? Mármint ezt kéne tudni, most pl ha nem szeretik az édességet akkor a csoki nem jó ötlet vagy pl ha nem siznak alkoholt akkor bort sem érdemes stb.
2023. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Csoki, cserepes virág és/vagy bor, esetleg süthetsz nekik sütit, nem kell túlbonyolítani, porfogót szerintem semmiképp ne vigyél.
2023. márc. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
vegyél ort azzal nem lőhetsz mellé. Elvétve van aki nem iszik
2023. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Talán egy tablet vagy egy telefon, esetleg egy laptop.
2023. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezd meg a barátodat. Mert igazából le lett pontozva a hármas válaszoló, de tökre igaza van. Nem mindenki eszik csokit vagy pedig iszik alkoholt, vagy van akinek egészségügyi okok miatt nem szabad. Pl. én nem ehetek csokit vagy ihatok alkoholt, és persze, én is, a gesztust értékelem ha valaki ilyesmit ad nekem, de számomra ez is a porfogó kategória lesz. Szóval szerintem ha már úgy is megtudod kérdezni a barátodat, akkor tedd meg.
2023. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
100%
Üveg bor, cserepes virág.
2023. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékkártya oda, ahol vásárolnak.
2023. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!