Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek tényleg túl drága...

Szerintetek tényleg túl drága ajándék lenne egy iPad 9 egy 5 évesnek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 11. 19:27
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%

Ha mindenképpen tablet, akkor én ilyesmit vennék. Nincs nagy választék, ki vannak fogyva...

[link]

2023. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
91%
Tudod mit csináltam a játékaimmal 5 évesen. Szétszedtem mindent. Ha iPad ez kaptam volna az is a vécében végezte volna. Az akkuja meg a homokozóban sercegne.
2023. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenekből lesznek az életképtelen kis gyíkok. Persze, vegyél neki, legalább aki valódi képességek birtokába jut az többet fog érni ha eljön az idő.
2023. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
4%

"Nem szeretnék neki gagyit venni ami 1-2 év után kuka"


Úristen de cikiii vagy kérdező. *_*


ipadot több évre? a wc papírt is kimossátok és ujjra hasznájátok?


Gyermek korba min 2-3 havonta szügség van a új ipadot venni, legaláb is az én gyerkeimnek úgy szoktuk. A kicsi kezeikel, el ejtik, meg sérül. a képernyője be karcosodik, nem akarom el romoljuk a kicsi szemük. Természetes az ujjat venni. Nem ezen kel spórollni. Én már az ötévesemnek vettünk laptoppot is, ipodot a kicsinek is. Ezek fogyo eszközök, gyakran cserélödnek.

2023. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
77%

Pontosan mivel is fingja le egy 5 éves 1-2 év alatt az olcsó tabletet???

Szerintem a 10. szülinapjára autót kapjon, persze ne valami használt vagy olcsó szart, ami 5 év múlva kuka, hanem minimum egy új Mercit.

2023. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
28%
inkább egy ipad minit vegyél neki, plusz egy logitech crayon-t. ipad 5-től felfelé támogatja a ceruzát, egy hatos minit jó akksival használtan 260 körül már tudsz lőni. nem adnék a kezébe 10"-osat, saját tapasztalat alapján nehéz nekik hosszú távon tartani.
2023. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
79%
limusint vegyél neki
2023. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem miért kell egy kisgyereknek full extrás táblagép, okostelefon, vagy laptop. Ennyi idősen tör zúz, vagy épp szétszed mindent mert kíváncsi. Normális játékot vegyél neki amivel elbabrálhat, földhöz vághatja vagy épp rendeltetésszerűen tudja használni.
2023. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
86%
5 évesnek saját Ipad??? Max a tiedet használja h figyelsz rá, hogy nem töri össze.
2023. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
77%
a legújabb ipadot, ipodot és iphont kell neki megvenni, aztán amikor földhöz vágja, kuka és csere a legújabbra
2023. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!