Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek tényleg túl drága...

Szerintetek tényleg túl drága ajándék lenne egy iPad 9 egy 5 évesnek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 11. 19:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
61%
Igen
2023. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Van itt pénz! Jöhetnek az adók! Legyen 2000 a benzin, és a kenyér. A kormánynak van igaza. Legközelebb rájuk szavazok. Tabletadó!
2023. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Én munkából élek, 3 szakmám + érettségim van. Magamnak sem tudnám megvenni.
2023. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
95%
Az, hogy a válaszadók többsége csóró és irigy ne tántorítson el. Sokkal nagyobb előnyben lesz a gyerek, ha kap egy minőségi eszközt a kezébe. Csak ne essetek át a ló túloldalára a használati idő tekintetében, és azért felügyeld, hogy milyen tartalmakat és appokat használ.
2023. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
#34 engem is lefikáztak 30%-ra, látod, nem számít az értelmes válasz.
2023. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem vagyok csóró. Csak szeretném, ha drágább lenne a szórakozás, az alap dolgok pedig olcsóbbak. Gyerekkoromban lenéztek azért, mert tanultam, és tényleg igazuk volt, mert aki inkább kapcsolatokat épít, bulizgat, füvezget, az többre viszi nagy korában, mint aki bonyolult műszaki dolgokat tanul, értelmes akar lenni, és elkerüli azokat, akik elrontják. Igazságtalannak tartom ezt, mert a fsz rossz végén állok. Nekem kéne jobbnak lenni, mert több energiát fektetek be abba, hogy értékesebb lehessek. Támogatom a 2000-es benzinárat, ki tudom fizetni a kenyér árában is. A tabletadó is jöhet, a legtöbb ismerősömnek 2-3 iphonja is van egyszerre. Elég lenne egy, és arra nagyon vigyázzon, mert 1 milla.
2023. jún. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!