Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ez elég jó ajándék lehet...

Ez elég jó ajándék lehet apukám új barátnőjének?

Figyelt kérdés
Valamivel kevesebb, mint egy hónappal ezelőtt mutatta be apa az új barátnőjét, akinek lassan közeledik a szülinapja, és szeretnék adni neki én is valamit. Sajnos nem igazán van pénzem, mert gimi mellett nem dolgozok, majd csak nyáron, és az előző nyári diákmunkával megkeresett pénzemből tudok venni dolgokat. Arra gondoltam, hogy veszek neki egy fajta csokit, amit apa mondta, hogy szeret, és makramé technikával készítek neki egy pár fülbevalót az általa kedvelt színekből, mert szereti a nagy fülbevalókat. Ez elég jó ajándék?

ápr. 28. 08:12
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
95%
Ez egy nagyon kedves gesztus tőled 🥰
ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
94%
Szerintem jó ötletek. A fülbevaló kicsit "kockázatos", azért puhatold ki apukádtól, hogy nincs-e fémérzékenysége (nekem pl van. Nem mindent tudok hordani, mert begyullad a fülem), szerinte felvenné-e. Ha nem fémérzékeny, szereti a nagy, feltűnő, különlegesebb ékszereket (azért egy makramé fülbevaló elég feltűnő) nagyot nem tudsz mellé lőni. Nyilván nem egy mindennapi viselet, nem biztos, hogy rendszeresen hordani fogja, de nem azért, mert nem örül neki. Nekem is van olyan ékszerem amit ritkán hordok 🤷🏼‍♀️. Nem mindenhova illik, nem megy bármihez, de attól még a "szívem csücske darab", akkor is ha évi 1x tudom felvenni 😅
ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

12 nem mindig van nagy fülbevaló a fülében, de többször láttam már, hogy nem éppen kicsi darabot hord. Persze, rákérdezek apánál, biztos, ami biztos.



Akkor végülis ez az ajándék lesz, köszönöm mindenkinek a választ 🥰

ápr. 28. 09:31
 14/35 anonim válasza:
88%
Sztm tök aranyos tőled:)
ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem mindkét ötlet nagyon jó, én biztos meghatódnék a hölgy és apukád helyében is. 🥰

Az itteni gusztustalan válaszokkal meg ne foglalkozz, ők fröcsögnek a rosszindulattól, te meg jólelkű vagy és elfogadod édesapád boldogságát is.

ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, teljesen oké, ha ezt adod.

Külön kedves és értékelendő, hogy egyrészt áldozol rá a kevés zsebpénzedből, készítesz valamit magad, tehát az időd is rááldozod; és figyelmes vagy, mert tudod, mit szeret, és igyekszel olyannal meglepni.

Ráadásul ez nem csak neki lesz ajándék, azt hiszem, hanem apukádnak is, aki felé ezzel azt üzened, hogy kedveled a párját.

ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
81%

Egyre ritkábban írok a kérdésekre, de itt most nem tudok elmenni enélkül. Nagyon gáz, hogy milyen válaszokat kaptál eddig. Tisztelet a kivételnek aki tudott a kérdésre figyelni.


Szerintem nagyon jó ötlet a kézzel készített ajándék. Sokkal személyesebb, mint bármi amit venni lehet és ha tudod, hogy szereti a nagy, színes fülbevalókat akkor biztos, hogy tetszeni is fog neki. Igazán kedves vagy és én nagyra értékelném a gesztust, hogy időt és energiát fektettél bele, nem letudtál egy kacattal. Azt érezném, hogy fontos vagyok neked.

A kedvenc csoki is egy ilyen plusz figyelmesség.

Teljesen jól teszed, hogy nem költöd el a félre tett pénzed minden féle baromságra, hanem valami olyat adsz ami szívből jön.

ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
74%
Na, látom, a pár napja még kétpipás nyomorult fejlődik, már harom van neki...
ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
Semleges ajándék kell, saját ízlésünket nem kell másra ráerőltetni.
ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
95%

19, csak neked:

veszek neki egy fajta csokit, amit apa mondta, hogy szeret

készítek neki egy pár fülbevalót az általa kedvelt színekből, mert szereti a nagy fülbevalókat


Egészen pontosan hol jön le neked ebből, hogy olyant kap, ami a kérdező ízlése?

ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!