Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kaptatok karácsonyra nevetsége...

Kaptatok karácsonyra nevetséges vagy sértő ajándékokat?

Figyelt kérdés

Én a sógornőmtől kaptam egy poshadt szagú harisnyát (szerintem 100%, hogy már agyonhasználta), meg egy mű kék rózsát, ami tiszta por volt. Miután elmentek, az egyik rokonom megemlítette, hogy ezt a kék rózsát már évek óta folyamatosan ott látta a szekrény tetején. :D


Mindegyik landolt a kukába. (sógornőm nem tudja)


Anyum tavaly az egyik munkatársától egy bögrét kapott, ami át volt kötve ilyen masnis szalaggal. A hapsi mondta, hogy ne vegye le róla, mert így szép. Anyum viszont később levette, és rá volt írva, hogy "Boldog születésnapot László!". :D Ezt a bögrét még a munkatárs kaphatta valakitől. Ja és el sem volt rendesen mosva, mert az alján voltak megszáradt kávés foltok.



Veletek előfordult ilyen? Vagy ismerősötökkel, rokonotokkal.

Hogyan reagáltatok? Visszaadtátok, vagy kidobtátok?



2016. dec. 26. 18:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam nőcis, mint az egyik előző válaszoló, úgyhogy én is mindig ilyen cuccokat kaptam.

Lángvörös babydoll, csipkés zöld és rózsaszín bugyi, wok, szakácskönyv, sminkkészlet, habverő, szexi melltartó, stb.


Most már túl sok vagyok nekik, így szóba se állunk egymással. Legalább kevesebb a porfogó.

2016. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira szívesen cseréltem volna veled utolsó. Össze kellett volna beszélnünk. Én imádok sminkelni, öltözni, főzni és erre kaptam ajándékba egy fekete gél lakott (évente egyszer ha feketére festem a körmöm és azt is max akkor, ha épp bőrdzsekis napom van vagy kisfekete ruhás buli). A gél lakk ugye 2 hétig legalább fenn marad és nem tesz jót, ha sűrűn váltogatod, tehát biztos nem fogom használni és ráadásul meg van számozva a teteje. Véletlenül ismerem ezeket a termékeket ez egy készlet egyik darabja. Az ajándékozó valószínűleg szintén nem szeretné feketére festeni a körmét, ezért nekem ajándékozta. A másik furcsa ajándék idén a nagymamámtól egy tényleg gyönyörű kristály bögre. Tündér a mama, de úgy érzem nem mérlegelte, hogy egy kollégiumban lakom. Amilyen mákom lenne, az első nap összetörnék/ellopnák/boroskólát innának belőle így tuti nem viszem magammal. Szóval itthon marad és ünnepekkor nézegetem, mert használni én sem merem. Mondjuk kaptam mellé egy nagy lila csíkos zoknit is, ami ronda, de legalább meleg és legalább 40-es így, ha nő 4 számot a lábam akkor is jó lesz.
2016. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
100%

Általános iskolás koromban, karácsonyi húzáskor egy szegényebb lány húzott, ezzel nem is lett volna gond, de Nála is fellépett az a dolog, hogy ami otthon van, jó lesz majd nekem! Kaptam egy cápás könyvet, nem vagyok egy nagy tengerbiológus, nem szeretem a cápákat, stb, ráadásul az is bele volt írva, mivel Ők is úgy kapták ajandékba, hogy "Sok szeretettel keresztanyadéktól." És kaptam hozzá egy koszos bögrét (látom más is), ami csupa zsír volt, kakaó, sőt a szája már le volt repedezve.


Mostanság csak Anyum szokott ilyen szépségeket kapni a sógornőjétől: egy váza, ami konkrétan penészes, pillangós óra, aminek a nagymutatóját valószínűleg '56-ban lelőtték. :D

2016. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

"pillangós óra, aminek a nagymutatóját valószínűleg '56-ban lelőtték. :D"


Akkor az mehet a múzeumba xDDDDD

2016. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
100%
De tényleg, ősrégi, és a nagymutatója nincs meg, most az ilyen inkább ne adjon semmit. :D
2016. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak olyan volt, hogy az autóval, amit keresztanyámék vettek nekem, az unokatesóm is játszott, mert nem bírta ki, és kibontotta.
2016. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Boldog születésnapot László, ez kész, percek óta ezen röhögök! :D

A nővérem kapott egyszer egy ilyen ajándékkosarat csoki stb. amiben aztán talált egy kártyát, hogy Köszönjük a doktor úr fáradozását! Nem tudom hány helyen járhatott a csomag, mert akitől kapta, az nem volt orvos.

2016. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség vagyok éppen ezért lepődtem meg azon hogy nevelőapám fiától "A csoki még mindig olcsóbb mint a pszichológus" feliratú csokit kaptam. :"D
2016. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
#36 fél percre irigyeltelek:) 2.sor végéig azt hittem igazi autót kaptàl... poén meg az lessz,hogy àra 3szorosàt kell ràkölteni.
2016. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
tesóm minden évben egy csomag WC papírt vesz nekem erre azt mondja hogy mert jobb nem jutott eszébe, másik tesómnak egyik évben meg csipszet vett
2016. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!