Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kaptatok karácsonyra nevetsége...

Kaptatok karácsonyra nevetséges vagy sértő ajándékokat?

Figyelt kérdés

Én a sógornőmtől kaptam egy poshadt szagú harisnyát (szerintem 100%, hogy már agyonhasználta), meg egy mű kék rózsát, ami tiszta por volt. Miután elmentek, az egyik rokonom megemlítette, hogy ezt a kék rózsát már évek óta folyamatosan ott látta a szekrény tetején. :D


Mindegyik landolt a kukába. (sógornőm nem tudja)


Anyum tavaly az egyik munkatársától egy bögrét kapott, ami át volt kötve ilyen masnis szalaggal. A hapsi mondta, hogy ne vegye le róla, mert így szép. Anyum viszont később levette, és rá volt írva, hogy "Boldog születésnapot László!". :D Ezt a bögrét még a munkatárs kaphatta valakitől. Ja és el sem volt rendesen mosva, mert az alján voltak megszáradt kávés foltok.



Veletek előfordult ilyen? Vagy ismerősötökkel, rokonotokkal.

Hogyan reagáltatok? Visszaadtátok, vagy kidobtátok?



2016. dec. 26. 18:41
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
idén minden szép volt,de tavaly a sógoréktól kaptunk közösen a párommal egy 990 ft-os kupont egy étterembe, az ár is idegesítő volt mert nem szenvednek hiányt pénzben,de inkább az volt a gáz, hogy ez csak az étel egy kis részét állta és nekünk rá kellett nem keveset még költeni,plusz aznap Karácsonykor nyomtatták ki a kupont, valszeg uccsó pillanatban jutottunk eszükbe. Cserébe a párom sokat költött a bátyjára szóval nem kicsit megsértődött. Idén már valami olcsó dolgot vett neki az ebay-ről.
2016. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!