Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kaptatok karácsonyra nevetsége...

Kaptatok karácsonyra nevetséges vagy sértő ajándékokat?

Figyelt kérdés

Én a sógornőmtől kaptam egy poshadt szagú harisnyát (szerintem 100%, hogy már agyonhasználta), meg egy mű kék rózsát, ami tiszta por volt. Miután elmentek, az egyik rokonom megemlítette, hogy ezt a kék rózsát már évek óta folyamatosan ott látta a szekrény tetején. :D


Mindegyik landolt a kukába. (sógornőm nem tudja)


Anyum tavaly az egyik munkatársától egy bögrét kapott, ami át volt kötve ilyen masnis szalaggal. A hapsi mondta, hogy ne vegye le róla, mert így szép. Anyum viszont később levette, és rá volt írva, hogy "Boldog születésnapot László!". :D Ezt a bögrét még a munkatárs kaphatta valakitől. Ja és el sem volt rendesen mosva, mert az alján voltak megszáradt kávés foltok.



Veletek előfordult ilyen? Vagy ismerősötökkel, rokonotokkal.

Hogyan reagáltatok? Visszaadtátok, vagy kidobtátok?



2016. dec. 26. 18:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
90%
Még nem.
2016. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
21%
Tavaly karácsonykor kaptam Keresztapáméktól egy pár zoknit. Elraktam, de szerintem több mint nevetséges
2016. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
95%

Hihetetlen, hogy ilyen létezik :D

Velem ilyen még nem fordult elő.

A pelenkás hozzászólásnál a reakció 10/10! :D

2016. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
80%
2. :D
2016. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
31%

Nekem az tetszik, hogy saját cuccot tovább ajándékozni. Én szoktam ilyet. Most pl egy kis csörgőt odaadtam tesóméknak :)


Szerintem valahol káros ez a új tárgy kultusz. Szerintem jópofa, hogy mennek körbe dolgok. És az sem zavar, ha amit tőlem kap valaki azt tovább ajándékozza, ha nem tetszik. Előbb utóbb minden tárgy megtalálja maga helyét :D

2016. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Az exemtől miútán én napokig róttam az üzeleteket hogy hozzá illő dolgot plusz még valami finomat és még valami romantikusat is adjak neki karácsonyra én össz-vissz kaptam egy 100% hiszti feliratú pólót, aminek még ráadásul a színe is ocsmány volt.


Illetve egyszer kaptam egy bonbon-t amiből hiányzott egy darab.

2016. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
93%

Utolsó, nem a továbbajándékozással van a probléma, hanem a kifejezetten személyre szabott ajándékok továbbadásával. Most egy nőnek szerinted nem bunkóság "Boldog születésnapot László!" feliratú koszos bögrét adni? Még ha férfinek adta volna, akkor is az lenne, ha nem Lászlónak hívják az illetőt.


Nekem is volt ilyen munkatársam. Ajándékba adott egy tusfürdőt szépen becsomagolva, aminek a fele már hiányzott, és a tetejére is rá volt száradva a tusfürdőből. Megköszöntem, és megmutattam az illetőnek, hogy hol a kuka, mert ha valami nem kell neki, dobja nyugodtan bele, nem kell másnak ajándékozni. Persze még én voltam a hálátlan bunkó.

2016. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
86%
A pelenkásnál a család is beteg (úgy tenni, mintha rendben lett volna a dolog? Na ne!), nem csak a nagynéni.
2016. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
55%

Anyukám nem szeret főzni, de finom ételeket tud csinálni. Egyszer egy ismerősétől kapott egy szakácskönyvet. A könyv teljesen új volt ugyan, de kicsi rosszulesett neki, hogy pont azt gondolják róla, hogy szeret főzni, pedig nem. Én is utálok, de muszáj. A kolléganőitől gyakran szokott kapni randa dolgokat. Például egyiküktől kapott egy nagy fülbevalót, neonsárga színben. Anyukám ugyan hord fülbevalókat, de a nagyokat nem szereti, pláne ilyen színekben! Ilyenkor szokott röhögve mesélni nekem :D Ezeket ki is szokta dobni, mivel nem értékes darabok.


Én még régen egy rokontól kaptam egy miniszoknyát. Úgy tettem, mintha örültem volna, pedig valójában felháborított. Nő létemre sosem szerettem az ilyen szoknyákat és ő persze tudott erről és mégis ideadta nekem.

2016. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
91%
Nekem szerencsére normális a családom, de ilyenkor mindig felmerül itt a gyakorin a téma és sokra emlékszem, a buszos kabátos mellett a kedvencem az, aki mozgásérzékelős kerti kacsát kapott :D
2016. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!