Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kaptatok már "fura" ajándékot?

Kaptatok már "fura" ajándékot?

Figyelt kérdés

Ti kaptatok már becsomagolva ajándékként használt dolgokat? Anyósjelölt a több évvel ezelőtti nyaralásukról hozott bóvli kis szuveníreket csomagolta be nekem karácsonyi ajándék gyanánt. Nem vártam nagy ajándékot, nem erről van szó, de nem tudom ezt az egészet hova tenni. Amikor elmentek erre a nyaralásra még nem is voltunk együtt a fiával, szóval nyilván nem nekem szánták ezeket.


Én azért kitettem magamért, olyan ajándékot vettem, aminek biztosan örülnének, szóval fektettem bele időt és energiát is. Nem értem ezt az egészet, mert nagyon jó módúak és kedvelnek is, szóval tényleg nem tudom hova tenni.


Másoknak új dolgokat vettek, tehát csak nekem csomagolták be a dolgaikat. Rosszul esett, de lehet, csak én tulajdonítok túl nagy jelentőséget ennek. Legközelebb akkor se vegyek semmit, hanem keressek valamit a cuccaim közül, ami nem kell és csomagoljam be nekik?



2017. febr. 1. 12:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%

Kaptam egy pasi barátomtól névnapomra klotyópapírt.De ez mondjuk poén akad lt.

Sértő dolog direkt egy karácsonyon történt.Olyantól kaptam karácsonyi ajándékot,akitől nem szoktam (családi barát) meg is lepődtem,hirtelen örültem is,erre használt dezodor volt,meg valami krém,de az isszinte üres.A férjem jobban járt,ő egyszer poharakat kapott cipősdobozban.:-D De azok szépek,csak a doboza ne lett volna.:-D

2017. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
85%
Ja,kaptam lila körömlakkot is egyszer egy pasimtól.Soha semmi mást,csak azt és örültem is neki,erre egy napon beszélek a pasi anyjával telefonon és neki a lila volt a kedvenc színe és kiderült,hogy a pasim neki vette a körömlakkot,csak ő mondta,hogy ő már idős az ilyesmihez és adja ide nekem.Kérdezihogy tetszett-e? Mondom igen,utána derült ki,hogy mi a helyzet,de nem mondtam meg neki,hogy akkor a fia hazudott.
2017. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!