Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 16 éves barátnőmnek gyűrű...

16 éves barátnőmnek gyűrű karácsonyra?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy szeretnék neki egy ékszert, de van közös nyakláncunk, illetve 375883 fülbevalója, szóval marad a gyűrű :D Lassan 1 éve vagyunk együtt, és az összetartozásunkat szeretném kifejezni ezzel.

16/F



2017. nov. 22. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ne rám hallgass, de szerintem ciki. Gyűrűt az eljegyzésre szoktak adni. Én nem adnék a barátnőmnek
2017. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Karkötő, karóra, attól, hogy van nyaklánca szerintem azt is vehetnél. Szerintem gyűrűt ne. Az félre érthető.
2017. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet a karkötő, aról te fogsz eszébe jutni, de ha gyűrűt veszel neki akkor lehet kicsit kínos lesz a szitu és majd nem fogja hordani vagy ilyen. 1 vagyok
2017. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyűrűt inkább ne...aranyos vagy, de ez korai, azt tényleg eljegyzésre csak. Én is a karkötő mellett maradnék. Szeretem az ékszereket, a gyűrűket is, de szörnyen zavarba hozna.
2017. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Látod mennyien félreértik?

Szerintem egy gyűrű az átadás módjától lesz eljegyzési, ha nem kéred meg a kezét és nem féltérdre ereszkedve adod át, akkor csak egy szép ajándék.

Nyugodtan vehetsz gyűrűt.

2017. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

5.válaszoló: Ez nem félreértés, én pl csak szimplán a barátnője helyébe képzeltem magamat, és hát, hogy is mondjam, nem nagyon tetszene az ilyen ajándék.

Ja és nem én értem félre, mert ha már én félre értem meg mások is akkor a csaj szted, hogy reagál?

2017. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem annó nyakláncot majd karkötőt, fülbevalót és végül gyűrűt adott (mikor megkérte a kezem). Szóval szerintem se vegyél gyűrűt, legalábbis én nem szerettem volna kapni csak a nagy alkalomra. A karkötő vagy óra a legjobb választas.
2017. nov. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyűrűt NE. Barátnőm bátyja azt ajándékozott a lánynak karácsonyra (akivel két éve járnak), hát lett jó nagy félreértés, aztán sértődés is:(

Sokkal kevésbé kockázatos egy pár fülbevaló.

2017. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátnőm is így járt, amit a 8-as ír. Karácsonyra gyűrűt kapott. De nem volt lánykérés, csak ajándéknak szánta. Barátnőm már aznap világgá kürtölte, hogy ő gyűrűt kapott, mindenki gratulált, a lány apja kiborult, hogy még csak 18 éves, aztán a srác alig merte elmondani, hogy ő nem is úgy gondolta. Akkora égés volt. A barátnőm meg megsértődött. Rá pár hónapra szakítottak is, pedig 4 èvig együtt jártak.
2017. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-esnek: Akikről én írtam, azok is szakítottak aztán, valamikor abban az évben karácsony után, úgy emlékszem, februárban.
2017. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!