Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek mit vegyen egy...

Szerintetek mit vegyen egy influenzernek?

2018. nov. 26. 22:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem neked szántam az üzenetemet, hanem annak, aki kiírta a kérdést. Az eredeti kérdésnél meg is köszöntem, de akkor itt is köszönöm.
2018. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Bocsánat, azt hittem, hogy gúnyolódva írtad ki a kérdést, az influenceres dolog miatt, de akkor csak rosszul esett le:)
2018. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nem teljesen értem miért kell ezen az influencer dolgon ennyire fennakadni, nyílván nem egy pontos definíció, de szerintem jól értelmezhető leírás egy "osztály menő lánya" típusú karakterre, és úgy gondolom az eredeti kérdező erre gondolt.

Szóval kedves kérdező, én is csak támogatni tudom ezeket a "pipere" dolgokat, egy márkásabb parfüm, körömlakk... Esetleg valami ilyen úgymond "tumblr stílusú" szobadísz.♡

2018. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!