Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Annyira tanácstalan vagyok,...

Annyira tanácstalan vagyok, mit adjak a Férjemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

A legnagyobb gondom az,hogy nem tudom mennyi pénzt tudok majd rászánni,mert nekem jelenleg nincs keresetem és sok volt a kiadásunk is mostanában,meg egy darabig lesz is még sajnos és spórolnunk kell.Csak 1-2 ezer forintom van amit a Férjem ad minden nap arra,hogy főzzek valamit,vagy ha nekem kell valami.Ebből kell majd elteszegetnem apránként,de szerintem nagyjából 3ezer forintot tudok majd rászánni.(Bár már 3. éve megbeszéltük,hogy nem lesz ajándékozás de Ő így is mindig meglep valami aprósággal aminek tudja,hogy örülök...így én is szeretnék Neki valamit).

Parfümöt nem szeretnék,mert azt sokat kapott mostanában,könyvet nem olvas mert nincsen ideje,dolgozik.Persze tudom,hogy mik azok aminek nagyon örülne,de arra sajnos most nincsen keret,hogy mondjuk szép cipőt kapjon a kocsi,vagy a lámpákat kicserélni,meg az indexet narancs helyett fehérre(mert azt is régóta szeretné de valahogy még nem jutott el oda).Vagy egy új számítógép,videokártya,hogy megint fusson a cod meg újabb játékok is :) :/ satöbbi...(Szülinapjára például egy kispárnát varrtam és egy karórát vettem Neki,nagyon örült). Nem is tudom,mit írjak,hogy legyen kiindulási pont h miket szeret...Hát szabadidejét szívesen tölti természetbe,erdőbe.Nem okvetlenül mondanám,hogy oda van az autókért inkább csak a sajátunkat szereti pimpelgetni de nincs az,hogy meglát egy lambit mondjuk és csorgatja a nyálát vagy ilyesmi,hidegen hagyja:D Egyébként 30éves. Fogalmam sincs,mit írhatnék még...cigizik.Általában minden apróságnak tud örülni.Szereti a növényeket gondozni,sok szobanövénye is van de már azt is sokat vettem Neki(többnyire obiból) és egy sem maradt meg :/

Hát nagyjából ennyi jut eszembe.Igazából sok mindent szeretne a kocsin megcsinálni de..3ezerből nem lehet gumit robbantatni:D,se ülést kicserélni(mert nagyon szar az ülés a kocsiba és szegénykémnek amúgy se jó a háta:( ...de ennyiből még nagyon apróságot sem tudok a kocsira :/ Szereti a gyertyákat,a jó illatot,de az is annyi van már...meg ilyen kis mütyürök a szobában,kisautó,kismotor,kis fából készült elefántok,buddhaszobor, fárajó (dancsó xd) :DD én meg nem győzöm törölgetni őket úgyhogy még egy porfogót nem szeretnék :)

Nagyjából ennyi jutott eszembe,bocsi ha sokat írtam :) Minden ötletet előre is nagyon szépen köszönök!! :)



2018. dec. 14. 08:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ja..és lehet hogy más párkapcsolatokba az a normális,hogy úgymond külön kasszán vannak”ez az én pénzem,az a te pénzed” nem mindegy? bármit veszünk közös,a kaja,számlák,kocsi vagy akármi.akkor a pénz is közös...volt hogy én is kerestem de az rögtön hozzá lett téve a férjeméhez és úgymentünk bevásárolni stb...nem néztük soha hogy mi kinek a pénzéből van...együtt élünk,együtt tervezzük az életet,mi komolyan gondoljuk! nem sajnálunk egymástól semmit...soha nem néztük hogy az 5év alatt ki mennyit költött a másikra...
2018. dec. 17. 08:25
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Mégis vhogy ugy tunik neki van penze neked.meg.nincs. Olvasd el amit irtal hogy neked csak par ezer van amit vhogy elokeresel. Nalla a penz. Akkor hogy kozos. Te tudod ,csinalsz amit akarsz, de ez kulon kassza amirol te beszelsz
2018. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát pont hogy nem...A pénz itthon van! Ő is visz magával minden nap egy ezres körül,ha kell Neki valami kaja, vagy egy csoki vagy valami.A többi pénzhez viszont nem nyúlhatunk,be kell osztani mert nagyon ki van számolva.
2018. dec. 20. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!