Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit adnátok?

Ti mit adnátok?

Figyelt kérdés
2 éves koromban elváltak a szüleim, apám soha nem látogatott vagy támogatott minket. Testvéremmel egy ideje jól elvannak, és felém is kezdeményező 1 éve. 36 vagyok, és fogalmam sincs, mivel ajándékozzam meg karácsonykor. Ő tudom, hogy készül nagy ajándékkal, de nem is ismerem igazán. Gyerekkoromban egyszer mamámnál láttam egy italt, apámé volt, talán azt szereti, de semmi más nem jut eszembe.
2018. dec. 20. 07:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Valami apróságot adnék, de semmiképpen sem italt. Valami maradandót. Olyasmit, amit magával hordhat, pl kulcstartó, pénztárca, toll, ilyesmi.
2018. dec. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Fényképes ajándéktárgyban gondolkodnék.
2018. dec. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 szántóvető ***** válasza:
14%
semmivel,esetleg valami köszönöm hogy felneveltél/jó szülő voltál-féle üzenetet tartalmazó képeslappal.vagy k_rvaanyázóssal stb. nem tudom mi fér bele nálad ill milyen a személyiséged.
2018. dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ilyen, persze nagyon nehéz félretenni a múlt sérelmeit, de igyekszik és ezt próbálom hagyni neki. Nincs időm, kedvem utálkozni, vagy rágódni régi dolgokon, vagy ítélkezni felette. Nagypapaként van egy esélye még, így szeretném úgy kezelni a dolgot, hogy új lappal indítunk.
2018. dec. 20. 08:35
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Én egy ilyen "szülőnek", aki 33 évig le se szart, csak illendőségből vinnék valamit. Arra pont megfelel egy üveg ital. Ha úgy alakul, hogy a történtek ellenére közelebb kerültök egymáshoz, akkor később adnék személyesebb ajándékot.
2018. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 szántóvető ***** válasza:
26%

hát akkor szerencsés hogy ilyen gyermekei vannak!igen,nyilván öregszik és tiszta lelkiismerettel akar elmenni ha majd eljön az ideje..

na szóval ez esetben bármit vehetsz,akár értékes dolgot is:komolyabb műszaki berendezés amiből a régi már a végét járja,egy ilyennek biztosan örülne.

2018. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem értelek benneteket. Eleve nem ismeritek a hátteret, valószínűleg a kérdező maga is csak a valóság egyik felevel van tisztában, de köpködtök. Akármilyen is, most próbálkozik az apja. A kérdező nyilván megadta neki az esélyt, ti meg le akarjátok beszelni rola, meg bunko "ajándékokra" biztatjátok. Gratulálok.
2018. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Valahol annak is igaza van, aki azt mondja, ne törődjek vele, nem vagyunk egyformák. Én is rágódtam sokat, ez lett belőle :)
2018. dec. 20. 08:56
 9/17 szántóvető ***** válasza:
49%

"kérdező maga is csak a valóság egyik felevel van tisztában"

"2 éves koromban elváltak a szüleim, apám soha nem látogatott vagy támogatott minket"-mivel kellene hogy tisztában legyen?csak fröcsögsz össze-vissza.

2018. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

Szántóvető!


Olyanról hallottál e már, hogy anyuka egyszerűen nem engedi a kapcsolattartást ? Mert van ám ilyen is. A gyereknek meg azt mondja, látod, nem érdekled apádat, nem jön látogatni

2018. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!