Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit adnátok?

Ti mit adnátok?

Figyelt kérdés
2 éves koromban elváltak a szüleim, apám soha nem látogatott vagy támogatott minket. Testvéremmel egy ideje jól elvannak, és felém is kezdeményező 1 éve. 36 vagyok, és fogalmam sincs, mivel ajándékozzam meg karácsonykor. Ő tudom, hogy készül nagy ajándékkal, de nem is ismerem igazán. Gyerekkoromban egyszer mamámnál láttam egy italt, apámé volt, talán azt szereti, de semmi más nem jut eszembe.
2018. dec. 20. 07:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen nem volt, az ajtó nyitva állt bármikor, ő egyszerűen nem jött, sőt, anyám szájából soha nem hangzott el előttünk szidalmazó szó vele kapcsolatban. Köszönöm az ötleteket, a toll a nyerő, rendeltem egy szép készletet.
2018. dec. 20. 10:38
 12/17 anonim válasza:
36%

2 éves korodban elhagyott.

35 éves korodig nem látogatott, nem támogatott.

Nem látott gyerekkorodban óvodásként, iskolásként, középiskolásként, ha jártál egyetemre egyetemistaként. Nem volt ott a születésnapjaidon, karácsonyaidon, ballagásaidon, szalagavatódon, érettségidnél, diplomaosztódon, eljegyzéseden, esküvődön, gyereke(i)d születésénél.

Sosem amikor segítségre, támogatásra lett volna szükséged.

Most, hogy megöregszik, nyugdíjhoz közeledik és neki lesz szüksége segítségre, kezdeményező veled szemben.

Fentieket tekintve én nyomtatnék neki egy pár lapos albumot azokból a fényképekből ahol a születésnapomon, karácsonykor, ballagásaimon, eljegyzésemen, esküvőmön, gyermekem születésekor vagyok azokkal akik akkor is velem voltak, felneveltek, gondoztak, elláttak, segítettek, támogattak.

2018. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Szuper. A toll tökéletes lesz. Minden jót kívánok nektek
2018. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
82%

Édesanyádnak; ha még élnek a nagyszüleid, nekik és ha van édesanyádnak férje/párja

nekik mit vettél?

2018. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Anyumnak gyapjú ágynemű szettet, anyu párjának is, nagyimnak kötöttem téli cuccokat.
2018. dec. 20. 12:04
 16/17 anonim válasza:
Mi volt a nagy ajándék amit kaptál tőle?
2018. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Egy bútoráruházban levásárolható ajándékkártyát (6 számjegy).
2018. dec. 29. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!