Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A menyem egy 8 darabos késkész...

A menyem egy 8 darabos késkészletet adott ajándékba, most karácsonykor. Csak nekem undorító ez, vagy tényleg bunkóság?

Figyelt kérdés

Ismerem azt a mondást, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát. De azért karácsonyra késkészletet adni ajándékba, meg úgy egyáltalán, szerintem nem oké.

Persze egy késgyűjtőnek, hentesnek, stb. beleférhet, mert egyiknek hobbi, másiknak munkaeszköz. De általában, ti mit gondoltok erről?


2018. dec. 24. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
Imádom az ilyen putris családokat, ahol körbejár a sok szar, és csak feszültség van belőle :D
2018. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen korrekt ajándék. Kaptam már késeket, örültem neki. Jóminőségű darabok voltak, van helye a konyhámban, pedig túlzott konyhatündér sem vagyok.

A minőségi, hasznos ajándékokkal semmi bajom. Én zokninak is örülni tudok, sokkal inkább mint pl: egy giccses karácsonyi kerámia szirszar...

2018. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

Semmi baj nincs egy jó kis késkészlettel, hasznos ajándék.

Ha hitvány minőség vagy tudja, hogy semmi szükséged késre, az más, de alapvetően nem értem, mi vele a bajod...

2018. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Én tökre örülnék neki. Szerintem normális, csak te meg jódolgodban azt sem tudod, mit csináljál.
2018. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
4%
Ha babonás vagy: Kést nem szabad ajándékba adni, mert elvágja a barátságot. Ez a gondod?
2018. dec. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem szuper ajándék:)

Mit szerettél volna? Ez ellen mi a kifogásod?

2018. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltakán nem bunkóság, sőt tőlem a szüleim megkérdezték mit szeretnék, tálcát, tojásszeletelőt, fakanalakat, szalvétatartót kértem. Anyóséktól evőeszközöket kaptam. Most költözködtünk, utálok főzni és a konyhában tartózkodni és díjazom, ha nem nekem kell beszerezni az ilyesmit. (Még mielőtt valaki letámad tudja, hogy msjdnem minden nap főzök, csak nem szeretek.)
2018. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%
Tízből kilenc ajándék totál hülyeség. Miért pont ezen akadtál fenn? Van ennél sokkal rosszabb.
2018. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
47%

Attól függ, milyen a viszonyotok amúgy. Ha amúgy jóban vagytok, ő meg nem babonás, és rólad se tudja, hogy az vagy, akkor nem gáz.

Ha jóban vagytok, és tudja rólad, hogy babonás vagy, akkor csak figyelmetlenség.

Ha meg rosszban vagytok, és tudja rólad, hogy babonás vagy, és direkt vette így, akkor bunkóság. De ha ebben az esetben véletlen adott kést, akkor csak figyelmetlenség.

Személyes véleményem szerint, ha nem is bunkóság, de eléggé stílustalan kést adni karácsonyra.

2018. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
89%
Fogalmam sincs mi a baj a késkészlettel. Erről a babonáról is most hallottam életemben először. Még ha a menyed tudja is, hogy babonás vagy, akkor sem várható el, hogy tisztában legyen minden ilyen babonás hülyeséggel!
2018. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!