Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mennyi pénzt illene adnom...

Mennyi pénzt illene adnom esküvőre? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Nyár elején lesz a barátom tesójának esküvője, meg vagyok én is hívva. Fogalmam sincs mit adhatnék nekik, a pénzt legalább arra költik, amire akarják.

A barátommal másfél éve vagyunk együtt, a tesójával és a párjával néhányszor találkoztam, kedvesek, aranyosak, de nem ismerem őket nagyon.

Mennyit kellene / illene adnom nekik?


(U.i.: Nekik semmire sincs gondjuk, tele vannak pénzzel, az esküvő is hatalmas lesz. Én meg 24 évesen még egyetemre járok, a családom nem támogat semmiben. A suli mellett dolgozok, abból fizetem az albérletet, kaját, meg minden egyéb költségemet, szóval nem sok felesleges pénzem van.Eemiatt is rosszul érzem magam, mert biztos vagyok benne, hogy nem fogok tudni annyit adni nekik, amennyit kellene)



2019. máj. 16. 21:14
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
6! Egyáltalán nem kötekedni akarok, csak nekem fejben nem jön össze miért kerülne 30-40ezerbe 1 vendég. Örülnék, ha kifejtenéd, hogy én is képben legyek. :)
2019. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem szokás, hogy a párok külön adnak. A barátoddal együtt adj.
2019. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Menyasszonytáncba adnék egy tízezrest, a közös ajándékba 5 ezret. De ha neked ez így is nagy teher, akkor beszéld meg a pároddal. Azért egy nő esküvő előtt elmegy fodrászhoz, a szépítkezéshez sem két forintba kerülnek az eszközök (smink, körömlakk, parfüm stb.), kell egy cipő, jó minőségű harisnya, elegáns ruha, hűvösebb időben kiskabát, blézer, ez is rengeteg pénz.
2019. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Neked egyedül semmit.

Barátoddal beszéld meg.

2019. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy van más programod és hagyd a pitsába. Pláne, ha nincs saját felesleges pénzed, amit odaadhatsz valakinek, akit alig láttál (és aki rá se szorul)
2019. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

10.000 eleg boven.

Nem feltetlen kell annyit adnod ami fedez a rad eso koltseget.

Lehet hogy nekeik a flancos lagzi 20.000 per fo, masnak meg 10.000 fer fo.

Egyebkent mi a felesegemmel kevesebbet kaptunk mint amennyi rament a lagzira.

2019. máj. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!