Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nők, milyen értékben gondolkod...

Nők, milyen értékben gondolkodjak 2 hónap együttlét után, ha gyűrűt szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Születésnap alkalmából. A pénzt nem számít, csak az, hogy mi illene bele egy kapcsolatba 2 hónap után.

2019. júl. 21. 09:20
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Kezét megkérni? Az még soká lesz🤣
2019. júl. 21. 11:54
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén én megijednék egy aranygyűrűtől két hónap után. Más hasonló maradandótól is. Parfüm, virág, nagyon nagyon esetleg fülbevaló vagy medál.
2019. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
89%
Áldom a párom eszét, aki nem traktált ilyen ajándekokkal, hogy gyűrű, meg minden nap édesség. Biztos nem lennék azóta is együtt
2019. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
#25 Helyette viszont remélem kapsz valami ötletes ajándékot befőttes üvegből
2019. júl. 21. 16:06
 25/54 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, mennyire vagy tehetős. Ha budai villád van, és BMW terepjáróval jársz, akkor elmehetsz 50 ezerig is vagy feljebb. Ha viszont diák vagy, akkor egy 15-20 ezres gyűrű bőven jó.
2019. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
80%

Ezerszer többre is értékelnék valami “befőttes üveges” ajándékot, ami kreatív, mint azt, hogy itt menőzöl, hogy a “pénz nem számít” és előállsz egy milliós gyűrűvel 2 hónap után, mert hát te megteheted... Nem kéne talán ilyen lekezelőnek meg mások ötletét lefikázónak lenned, mert nagyot fogsz esni egyszer.

Ja és hogy mi illik egy 2 hónapos kapcsolatba? Bizsugyűrű max. Egyébként ha már te ennnyire romantikus vagy, akkor feltalálhatnád magad valami szép hálószoba dekorációval meg egy finom vacsival a méregdrága ékszerek helyett (pláne gyűrű, ami még irtó félreérthető is). Ja bocs, a kaját úgyis csak kisz.rod. Hát akkkor remélem, te fényevő vagy és nem pazarlod magadra az ételt.

2019. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
87%
Én csak aranyékszert hordok. Fülem mást nem bír, így ami van még, az is arany, karkötő, nyaklánc. De 2 hónap után nagyon túlzásnak tartanék egy arany gyűrűt. Nem szeretném, hogy sokat költsön rám. Bizsu meg nem az én stílusom.
2019. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az a befőttes üveg ajándék, bár most egy jó kis kovászos uborkának örülnék. De ez nem a tini kategória, csak ott szokás ez a folyamatos édesség ajándékozási mánia. Nalunk közös program az ajándék, nem gagyi bizsu meg merci csokk
2019. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
87%

Én mást feltételeznék, ezért nem fogadnám el. Inkább egy karkötő, nyaklánc, parfüm és mellé max egy vacsora. Több nem. Arról nem is beszélve, hogy nem szeretem, ha valaki többet költ rám, mint 5000 Ft.

Amúgy meg mindenki saját véleményt írt (ha már kérted),de szinte mindbe beletudtál kötni. Minek kérdezed meg, ha már eldöntötted, hogy azt kap és nem is érdekel a mi véleményünk? :|

2019. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem tudjuk, hogy a te párod szereti-e az ékszereket és örülne-e egy gyűrűnek csak úgy szülinapjára. :-)
2019. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!