Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nők, milyen értékben gondolkod...

Nők, milyen értékben gondolkodjak 2 hónap együttlét után, ha gyűrűt szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Születésnap alkalmából. A pénzt nem számít, csak az, hogy mi illene bele egy kapcsolatba 2 hónap után.

2019. júl. 21. 09:20
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim válasza:
100%
Miért pont gyűrűt szeretnél neki venni? Eddig ez számomra nem derült ki. Csak tárgy jöhet szóba? Élményajándék nem? Persze csak ha szereti az ilyeneket. Én például vettem már a férjemnek tandemugrást, élménylövészetet, szabadulós játékot....szóval olyasmiket amiket tudom, hogy szeret. Persze mi 7 éve vagyunk együtt ;)
2019. júl. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
A gyűrű örök, és mindig viseli. Ez az, amiért ragaszkodom hozzá.
2019. júl. 22. 07:51
 33/54 anonim válasza:
100%
Kérdező. 2 hónap alatt ekkora a szerelem? Nem kötekedni akarok, komolyan érdekel. Mit tapasztalsz az Ő részéről? Tényleg "megérdemli"? A fülbevalót, nyakláncot is lehet örökké hordani. A gyűrű a köztudatban még mindig egyfajta elköteleződést jelent.
2019. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
76%

"A gyűrű örök, és mindig viseli."


Főzéskor, mosogatáskor, takarításkor, fürdéskor, termálvizes strandoláskor, vagy csak szimpla strandoláskor, szaunázáskor, szőrtelenítéskor az ember nem visel gyűrűt.


Jól is néznénk ki, hogy mikor éppen panírozza a rántott husit, jó sok panír beleragad az ujj és a gyűrű közé. Csodásan fog festeni. Vagy ha sokat viseli, akkor alatta a bőr megfeketedik.


Ja, igen, és ami még ide tartozik, pl. nagymamám soha nem vette le az egyik gyűrűjét, és mikor muszáj volt, már alig tudtuk neki leszedni, mert már ránőtt az ujjára, azaz már bedagadt az ujja nagyon.

2019. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

#35

Ennyire egyszerűnek lenni... 🤣

2019. júl. 22. 08:59
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
A gyűrű nem örök. Ha összevesztek, akkor majd kidobja, vagy nem hordja, mert nem akarja, hogy rád emlékeztesse.
2019. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
90%

#36


Mi van, nem képes az egód elviselni a tényeket?

De akkor gyűrűzd meg, mint a szarvasmarhákat. És tegyél is a nyakába még kolompot is, csak hogy teljes legyen az összkép.

2019. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Hord egyáltalán bármilyen ékszert?
2019. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
77%

Az ember nem szokott a barátnőjének ajándékba gyűrűt venni, úgy, hogy nincs mögötte lanykeresi szándék.

Azt csinálsz amit akarsz, de én a helyedben inkább vennék nyakláncot, fülbevalót, karkötőt, órát vagy bármi más ékszert.

2019. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Én mondjuk mindig viselem az arany karikagyűrűmet, azokban az esetekben is, amiket a 35-ös felsorolt. Több, mint 40 éve van az ujjamon, de még simán lejön :-)
2019. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!