Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nők, milyen értékben gondolkod...

Nők, milyen értékben gondolkodjak 2 hónap együttlét után, ha gyűrűt szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Születésnap alkalmából. A pénzt nem számít, csak az, hogy mi illene bele egy kapcsolatba 2 hónap után.

2019. júl. 21. 09:20
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy mindig viseli az ember, nyilvan nem arra gondoltam, hogy rarohad már az ember ujjara.
2019. júl. 22. 13:53
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésedre is legyen válasz: nagyon maximum 10.000 forint, de 5-6000 fölött is már eléggé zavarba jönnék.

És csakis akkor vegyél gyűrűt, ha szereti és hord is ilyeneket.

2019. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
48%

Ez az anyagi helyzetetektől függ. Nem tudom, hogy nektek a tízezer is sok pénz, vagy az ötvenezer se. Olyan ajándékot ne adj, amit később nem tudsz "überelni", mert ha jól alakul a kapcsolat, lehet nektek még aranylakodalmatok is :D Gyűrűből nyilván olyat érdemes, ami nem tűnik jegygyűrűnek (bár én konzervatív vagyok ezen a téren, szerintem semmi nem az az arany karikagyűrűn kívül), de pl. egy Michal Negrin-gyűrű abszolút nem olyan (ő az egyik kedvenc tervezőm).

És el vagyok képedve a válaszokon...

2019. júl. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hord ékszert, akkor a gyűrű túlzás lesz neki. Nem minden nő hord ékszert. Ha hord ékszert, lehet jó a gyűrű, de ne tűnjön eljegyzési gyűrűnek.
2019. júl. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után még semmi garancia nincs rá, hogy együtt maradtok, a gyűrűvel sem lesz.
2019. júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
48%

Biztos írták már, nem olvasom végig, de 2 hét után inkább pénisz gyűrű...

Ne akard megvenni kilóra, nem a tiéd.

2019. júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
28%

Én is vettem már gyűrűt 2-3 hónapos kapcsolatban, mert nagyon szerelmes voltam és a rózsaszín köd diktál. Semmi baj nincs ezzel, nem csoda hogy el akarod halmozni mindennel. Az itteni cinikus közönség talán sosem élt át ilyet, vagy már olyan régóta vannak kapcsolatban, hogy el is felejtették milyen is az ilyenkor érzett izgalom. Tök mindegy mi lesz később, az érzéseket meg kell élni. Ha gyűrűt akar venni, gyűrűt vesz.

Én ezüstöt vettem, nagyon örült neki a lány és a mai napig megvan neki. Az emlékek sosem múlnak el.

2019. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
71%
Neked nem jelent birtokolást a gyűrű, európai embernek meg igen. Ez nem cinikus, hanem józan paraszti ész.
2019. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
41%
Nem, csak én voltam már szerelmes is, amit hiába magyaráznék.
2019. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
51%

"Kezét megkérni? Az még soká lesz🤣"


Hát, kérdező, ha így gondolod, akkor gyűrűt semmiképp ne vegyél, mert félreértés, csalódás lesz belőle és kár hitegetned azt a nőt....


Vegyél neki inkább arany nyakláncot.


(Aki nem venne semmit, arra ne hallgass, mert smucig fráter vagy irigy szuka. A nők igenis szeretik az ajándékokat és ezzel is kifejezed, hogy értékes hölgy a számodra - ha anyagilag megteheted, miért ne tennéd?!)

2019. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!